Mam AIDS

mentollka

uhm,to ked som robila tu dorucovatelku,tak jedna pani mala vlciaka,ten na mna ceril zuby a brechal.A ja hovorim ze ako hrozivo vyzera ten vas pes.A pani ze "jóóój to on len tak brese,nebojte sa ho ,podte,spokojnééé,spokojnééé" A tak som spokojne sala a on sa spokojne odtrhol a zvalil ma na zem :-)

sage

hahaha, mentolka, ze ked na teba zautocil vlciak, nebolo ti treba ani slivkovy kompot proti zapche? :-)))))))))))))))))))))))))

nellka

Tak a Sage je zase lepšia:)! Ale nevadí, kamarátkam sa nezávidí a vôbec ani ostatným ľuďom...:)
Už bežím ku kaderníčke, hlavu mám hnusnú, dúfam, že ma nepošle domov, ale na mastných vraj lepšie drží melír:)
Neviem, či berieme foťák, ale ak hej, tak jasné, že pošlem. Tak papa, nech to stihnem!

sage

boze, ja som potrebovala nieco dokoncit do prace, tak som sla spat o pol tretej, a rano deti po hlave skacu o pol deviatej...

mentollka

jezis nellka ty si tu bola este 00:15 a rano 09:47 hned prva,to kedy ty spavas?Ved ja som pred polhodinou iba vstala aj to ma este mala budila lebo chcela barbie na pc.O 12-tej zatvaraju potraviny,idem teda na chlieb a pecivo,aby sme sa naranajkovali.Prajem vam prijemne prezity den,plesajucim aj neplesajucim.

sage

nellka, posli sa aj ty potom na fotke, som zvedava.....hm, na saty a vlasy samozrejme. nieeee na kutik. :-)))) to nebude ani vidno. mne sa vzdy raz za zimne obdobie urobia kutiky. trva to u mna dost dlho. ale ked idem von, kamuflujem make-upom. zjemni to zacervenanie.

nellka

Dobré dopoludnie prajem:)
Tak sviečková "došla", je dobrá, ten cukor tam už nie je tak cítiť, tak som rada.
Vierka, už si vo víre skrášľovania?
Ja si idem vytrhať obočie/nie celé:)/ a aspoň opilovať nechty, aj keď sú hnusné...A idmeme zaviezť deti k svokre a potom ku kaderníčke a potom do sprchy, uff, len aby som to všetko stihla, normálne som z toho trocha nervózna:( A bolí ma hrdlo a mám kútik, to je ako na sviňu, vŕŕŕŕ!!!

nellka

Aj ocot som tam dala, možno sa mi to len zdá a keď to vychladne, tak to bude v pohode, nič iné neostáva, len dúfať a to sa mi zdalo, že som ho tam dala málo. A mám navarené, ako pre regiment. Donesiem kámoške a zvyšok budeme jesť ešte týždeň:)
Sage, idem už spať, aj tebe prajem pekné sny, aj detičkám, papa!

sage

vsak ich nechaj, nech si aspon oni pochutia :-))))) a prave tu mentus pisala o skodliovosti cukru.
nellka, prilej tam kvapku octu.