Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

sage

no ano, ale nestazovala by si sa na to, ze sa ti nechce.
taaak vierka pozera telku, mentolka je v hrnci. uz tu kapeme. ja idem robit poriadok. trochu.

sage

mentolka, podla mna ta prva moznost. pretoze ak by to bola ta druha moznost, nellka by nenapisala - tak sa mi nechce. vsak ju nikto nenuti papat svieckovu. dokoncit tepelnu upravu pokrmu ju vsak nuti spolocenska zodpovednost. zodpovednost za hladne krky nellkinej rodiny.

mentollka

vrhnut na svieckovu- dokoncit tepelnu upravu potravy a vypnut sporak alebo vrhnut na svieckovu- vopchat hlavu do kastrola a nabagrovat sa ako rotvajler?
Ktora z moznosti je ta tvoja?kroóóćh

nellka

Vierka, pekné plesanie ti prajem a dúfam, že aj fotky budú:)Ja sa idem vrhnúť zase na tú sviečkovú, už som sa zasedela, nechce sa mi vstať, ale musím.
Ale ešte prídem, ak tu niekto bude.
Dobre sa mi s vami"krákalo"/to je taký náš domáci výraz pre siahodlhú debatu/, jasné, všetky sme tu pekné dušičky:)
A Mentolka, ty nemýľ deti, aby sa ti raz nestalo, že to povedia v škole, či škôlke, to by bol "priekak!" Pani učiteľka by sa opýtala"a to kto vám tak povedal?" A deti" no predsa maminka!"chi!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk