Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

mrvulka

ja vás už naozaj opúšťam,dieťatko moje mi vyplakáva,volá ma pinkať,tak ideme.bozkávam dámy a ozvem sa v nedeľu.pá

mentollka

Inak vyraz vevericka pi... sa mi paci a velakrat ho uz mam na jazyku a detom poviem ze chod spinkat lebo uz mas oci ako vevericka,ale nedodam dalej.A tak sa moje deti mylne domnievaju,ze vevericka je ospale zviera s prizmurenymi ocami.

mentollka

Veru vierka,zajtra by si mala byt ocarujuca a vyspinkana,ale na druhej strane to mas zasa taky zacvik,aby si vyrzala do rana plesat.Nieze tam budes po vecernicku vyzivovat.

mentollka

ja sa nehram na najskaredsiu,iba taku priemerne skaredu.Ale vo svojom vnutri som krasna,moja dusa je velmi pekna.
:-DDDDDDDDDDDDDD
my sme tu vlastne vsetko velmi pekne duse,vsak dusinky moje?

mrvulka

nechcem byť hnusná,ale sama sebe poviem do zrkadla,že no vidíš ,že to ide,ke´d som hotová na nejakú akciu.ale nechce sa mi maľovať a stáť pred zrkadlom pol hoďky,keď idem na nákup a tak,resp.ani nemám na to čas.Bodaj ba som mala,keď spinkáme do pol jedenástej,však?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk