Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Ale Vierka, oproti štandardu budeme aj tak krásne! Ja sa neviem učesať a maľujem sa stále rovnako, vsádzam na svoju prirodzenú krásu!:)

mrvulka

ja som si nechala narásť svoje nechty,celkom sa mi povedli,až na nerozoznanie od gélových/chrŕŕŕŕ´/nakresli ma ségra,ale viem sa aj sama,ale milujem to,keď ma niekto češe a maľuje

nellka

Vierka, však ty sa tu nehráš na najškaredšiu ženu na svete, myslím tie dve osôbky, kt. ostali- Sage a Mentolka.

mentollka

jééj som nasla srandovnu fotku na nete.zadajte si do googla heslo "líška" a vyhladat obrazky a jedna tam lezi ako sniper a striela zajace.Chrŕŕŕ

mrvulka

mentuš,tak ja to našťastie len vidím,má zapnutý zvuk,ale veľmi tichúčko,skär mi vadí hluk zapnutého počítača,keď pozerám telku.Máme pc v obývačke,ale ke´d som tu ja,tak mi hučanie nevadí-he,he

nellka

Vierka, muž ide hrať? Či chceš byť vyspatá na zajtra? Mne sa robí kútik...to bude pohľad, žena natrepaná v čiernych šatách, nechty hnusné/budem schovávať a tutlať, ako sa len dá!/, kúti pri ústach...a ja som chcela byť krásna. Ozaj, šaty som skúšala, no, mohlo by to byť aj lepšie, ale gombíky tam nie sú, tak nebudem pre spoločnosť nebezpečná, dúfam...

mentollka

jezis nie ja to nehram,to nas tatik sedava pritom.Ja neznasam tie strielacky,len tam pokrikuju a rachtia zbrane,to ja nemusim.Staci mi ked jemu zo sluchadiel zaznieva :Hilfééé,hilfééé,granááten! granáten!óóóch ach áááchchc ratatatata a pod.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk