Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Ešte, že je net, tu to nevadí, že si hluchá:)
No chúďa, tak si aj ty nakazená:(To bol teda nápad, že umývať okná, bože baby, ja by som vás zbila, keď ste choré, tak neleštite zrkadlá a neumývajte okná, to predsa počká!!!vŕŕŕŕ!!!U vás už klope Veľká Noc na dvere?! Ma nesrď!
Uvar si tepôý čaj s medom, alebo nejaké theraflu a veru dnes už len na wc a ostatné nutné veci.
Mentolka, myslím to s tebou dobre:):):)

mentollka

Ja som uz taka usoplena,zachripnuta zo 3 dni,vcera som este koza sprosta okna umyvala a velke upratovanie.Dnes od rana varim,zehlim,teraz som kolac dopiekla ale uz tak kaslem az ma boli cely hrudnik z toho,uz sa nepohnem dnes.Dej sa vola bozia.

nellka

aha, Nashi, takže ti ušlo veľa vecí:(ale snáď to dobehneš, však uvidíš, prinajhoršom sa na to...však nejde o život.:)
Mentuš, čo alebo kto ťa dorazil?

nashira

Je to tak , ze pokial som pravidelne chodila a mala doucko slo to. Ale teraz som uz skoro 2 mesiace mimo . Zacinala som v septembri s tym , ze to pojde lahko ako som zacala pracovata prisli choroby nedalo sa to zvladat idealne. Takze neviem kedy spojim pretrhnutu nit.....mozno to uz ani nespojim .

sage

aj na wc sa niekedy stretneme, to mame potom rozhovor cez kabinky :-)))))
ale moja kolegyna vazi dvakrat tolko co ja. moja zvedava kolegyna.
tak bye, bye, nashi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk