Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nashira

No dost bolo zartovania a dvojzmyselnosti . Vraciam tejto stranke jej standart...Co ste varili?......chrrrrrrrrrrrrr

sage

hm, nashi, pekneeee, to som este nevidela. sranda je, ze su tam ozajsti hrdinovia, maskoti mesta, ktorych kazdy den stretnete na tych miestach, kde patria.

sage

:-)))))) jasne, milos. budem si opakovat tvoje meno milos, milos, milos, milos, milossssss. a ak sa bude volat inak, tak sa z toho dobre zakamufluje milacik, alebo milosiacik? chrrr

sage

ach, prepac, milos. este ze sa mi to nestalo v posteli, aby som partnera nazvala inym menom :-))))))))))))) uf, uf. ospravedlnujem sa.

sage

ach, milan, ten bol dobry :-))))) ale bolestivy. ale si sa odchylil od temy aids. :-)))))))) a mozno bol ten superman HIV pozitivny.

sage

vierka, chalupka je zlepena? to idete v sobotu na ples? my mame nas z prace 14.2., ale este sme nikdy neboli. pravdupovediac, staci mi pozerat na niektore tvare v praci...
uvidime, ci Milos M. ma este nejaake vtipky v talone, ktore sa nam tematicky hodia :-))))
a ja chcem dnes dalsi vtip na telefone, nashi! je taka sluzba? ako v mobile, ze posles sms na nejake cislo a poslu ti vtip smskou. dobra blbost. keby mi bolo neviem ako smutno, nebudem sa rozosmievat citanim vtipov.

nellka

Ani nie pol deci? To si si len jazyk omočila, nie?:) Tak deťom prajem pekné sníčky, nech sa dostavia v čo najkratšom čase a trvajú celú noc!:)
Mentolka:):):), systémová prestávka sa mi objavuje bežne, tiež som to najprv celé zavrela s tým, že som sa išla pozrieť až za dve hodiny, či to už spravili a potom som na to náhdou prišla. Ale aj tak si ma netromfla...ten dátum oslavy nášho prvého vývočia na aidsi "se mi teda poved!"

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk