Mam AIDS

sage

u nas je dnes akcne. po celodennej nahanacke prideme domov a zrazu mi vola byvaly student, ze nas pridu pozriet so snubenicou :-)))ň ale tesime sa. keby sme ale mali aspon tu mrazenu tesco strudlu :-) alebo keby aspon zavolal skor. ale urobili sme chlebiky, rozbalili dezert a mozno potecie aj vino. chacha, ked budem v noci pisat bludy, chapte ma. uz som nelizla vino ani nepamatam.

nellka

Teda baby, to máte super kolegyne, ale taká zvedavosť, to je hrozná vec, viem si predstaviť, ako Sagiina kolegyňa potom večer nemôže zaspať, čo stále premýšľa, kto to tej Sage volala a čo chcel:)
Nashi a tá tvoja kolegyňa ti chce asi len pomôcť, vybaviť to za teba, aby si sa mohla venovať svojej práci a nebola rušená:)
Tak my sa teraz chystáme von, treba už do chalupy čosi pokúpiť, aby sme neskončili ako včera večer, dva tvrdé rožky, ale keď som ich prihriala v mikroške, tak sa dali zjesť:)
Nashi, tak to si užiješ, keď budeš v robote bez malého, to bude hneď iné kafe:)
papa!

nashira

Fiiiiiha no to je kolegyna . Taku este nemam...hahahhahaha. mam iba taku co mi chce dvihat telefon .....hahahahhaha

sage

mentolka, aj ocko nashirovcov potrebuje zazracne bylinky :-))))
ano, nashi, a keby si videla kolegynu, ako natrca usi, ked s niekym telefonujem. niekedy ani nevydrzi a optya sa, kto mi volal a co chcel.... :-))))
potom je to kombinacia telefono-pisania :-DDDDD

nashira

Tak som si to precitala vsetko dozadu , aby mi nic neuniklo....no s mojou pamatou nievie. neviem...vsak sage? ....pamatam si kde je skolka , ale co som citala mail pred 5min. to je uz horsie. Ja aj hovorim keby sa niekto volal4445569 tak si to lepsie zapamatam ako meno. Nellka a tu strudlu mam aj ja v mrazaku....hahahahahahha...ja mam tvarohovu.Ale strudla je jednoducha len ked sa cloveku nechce tak sa nechce. U nas uz maroduje aj manzel a som aj rada , lebo je do stredy ja budem moct v pohode chodit do prace bez maleho trocha si oddychnem a budem sa realizovat . Ked si tu kricala Nellka , ze pani ucitelky taka som si spomenula na moju znamu co robila v osobitnej skole a ked isla po meste tak na nu tie deti vykrikovali...pancka pancka...chrrrrr to je ako pani ucitelka...