Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

mrvulka

chválabohu ani našich netreba nútiť.malá sa naučila čítať ani neviem kedy.Tomáš už počíta sťa kalkulačka príklady +- do sto dvojciferné.a to som mu dnes nakukla do zošita matematiky a tam príklady +- prechody cez desiatky:napr.69+8,52-6

nellka

vierka, ty si šikulka!
....a ja mám ešte jednu mrazenú tesco štrúdlu v mraziaku...žeby som zajtra upiekla?!

nellka

Sage, u nás to také prísne nebolo. Však to je fakt padnuté na hlavu, neviem, prečo by to muselo dieťa ovládať. Ja som aj skúšala s malou občas hravo počítať, alebo ju učiť nenápadne písemnká- lenže ju to nebavilo, alebo ma prekukla, že ju chcem učiť, tak ani za svet. Presne, ako píšeš, je iné, ak to dieťa zaujíma, proti tomu nič nemám, nebudem ho odháňať, keď sa pýta, vysvetlím, ale ak nechce, tak ho nechám tak, však sa ešte naučí dosť.

sage

no, aj mne sa to zda privela, na predskolaka. ak to dieta ovlada, dobre, to je vlastna iniciativa, ale uberat detom ten uzasny hravy cas bez stresov, aby sa nutilo do ucenia..... nie vsetky deti maju z toho radost. ja som mala dvoch starsich surodencov, takze ja som vedela pisat, citat, pocitat davno pred skolou, aj som nastupila skor, ale mna to bavilo. sedela som pri sestre a bratovi, ked sa s nasimi ucili, nikto ma nenutil. ja som take testy absolvovala, ale to len preto, ze som este nemala vek na skolu. to aby sme zacali maleho nutit do ucenia. on je dost hravy, rad fantaziruje, ale kresli a pise s velkou nechutou. som zvedava. ci sa zmeni za ten jeden rok, ked pride rad na nas.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk