Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

mrvulka

"mentolkyna"svokra ešte nedorazila,a chalúpky budú stáť zajtra.Máme spoždení kvôli chorobe.Ale určite pošlem

nellka

Vierka, to je dosť ťažké, čo píšeš, u nás to bolo ľahké, fakt základy, žiadne spočítavanie, to sme sa trápili s tým až na začiatku roka, však viete, ale zvládli sme to, aj písemnká, aj počítanie, kurník, však na to je škola, aby sa tam deti učili písať a počítať. Moja o to nejavila záujem, tak som ju do toho netisla. A myslím, že som urobila dobre, lebo sa mi zdá, že ju to konečne začína baviť.:)

nellka

Mrvulka, malá vie čítať? Sranda, moja sa všetko učí ako nové, nikdy sa do toho nehrabala, tak som ju nechala, ale celkom jej to ide.
Sage, aj my sme boli, dali jej niečo nakresliť, opýtali sa jej na to, ako sa volá, či to vie napísať, či pozná farby,neviem, čo ešte, lebo som pri tom nebola, čakala som na chodbe.
Vierka, neboj, zvládne to ľavou zadnou:)

mrvulka

normálne také že:do horného ľavého rohu červenou farbičkou nakresli 3 rovnoko dlhé čiary,nejakú báseň alebo pieseň kvôli tomu,aby vedeli,akú ma dieťa výslovnosť,šnúrky viazať,počítať do 20,do 5 vedieť aj spočítať-napr.3+2

sage

vierka, to pri zapise normalne preskusavaju deti, ci su schopne skolskej dochadzky? vazne? to som nevedela. ale vsak do septembra je este pol roka, pre deti dostatocne dlhy cas, aby sa vylepsili a vyvinuli v kazdom smere.

mrvulka

.....a ja striehnem na moju kašľajúcu princeznu.Aspoň že teplotu t.č.nemá.Zajtra máme zápis,držte palce,ale snáď prejde,ke´d už vie čítať,nie?to len my sme také stresujky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk