Mam AIDS

nellka

Hm, tak má asi taký biorytmus, aj ja sa večer preberám:)Idem sa pozrieť, lebo som si nenašla nič, teda pardón, od Mentolky, tiež taký krátky. Mentolka, už som si ťa uložila, budem posielať tam.

sage

neposielala som ziadne fotky, napisala som ti len kratulinky mailik. kuriatko moje nespi, preto nemozem pracovat.... a taaak by som potrebovala. tak sa tu zabavame. drobna nespava, asi to ma po mne. neviem ako ju naucit skor zaspavat, ked nepomaha ani ticho, tma, ani rozpravka, dokonca ani mliecna infuzka....

nellka

Sage, máš pravdu, ja sa s tým len potrebujem troška vyrovnať, ja mám dobrú povahu, viem sa rýchlo prispôsobiť a vyrovnať s tým, čo sa deje. Maľujem čerta na stenu, ja mám vždy vo zvyku si všetko dobre premyslieť, lenže nie vždy sa to dá a potom som z toho celá vyplašená.

sage

tak sa tym nezaoberaj uz teraz. zbytocne budes smutna do septembra. uzivaj si teraz, kym mozes. a nebud smutna. vsetko bude dobre. ver mi.

nellka

Sage, už pri trojsmennej prevádzke mám problém byť s deťmi. Škola je 180km od nás:(, ale to by až tak nevadilo, to by sa dalo, len potrebujem to študijné voľno. Ja si myslím, že človek by mal študovať, kým nemá rodinu, deti...kým ho ešte podporujú rodičia a má na starosti len to štúdium. Toto mi už pripadá šialené. Stačilo by pár prednášok, školení, ale načo VS?
Ja som z toho dosť smutná, ale prekonám to, čo už.

sage

nellka a skolu budes mat aspon blizko?
:-))) vies kolko deti sa uz u nas studentkam pocas skoly narodilo?
a ked budes mat malo casu, budes uberat z tych menej potrebnych veci, nie zo starostlivosti o deti. clovek sa nauci lepsie hospodarit s casom.

nellka

Presne toto si hovorím, nie som sama, dnes som pozerala fotky absolventov, prišlo mi to také smutné...Boli tam ženy po 40tke, potom také ako ja, jedna stála vpredu už s veľkým bruškom, všetky skoro usmiate...šťastné, že to majú za sebou...vieš Sage, prišlo mi to smutné, lebo presne som si predstavila všetky tie baby, ako chodia do trojsmenky, doma majú deti, popritom sú zahrabané v knihách, starajú sa o domácnosť...Podľa mňa nič nie je zadarmo a ak chceš jedno, musíš obetovať druhé...aj ten čas s deťmi. Chcem to brať poctivo, učiť sa, nie to flákať, takže sa to kdesi odrazí.

sage

nellka, zvladnes to, len si ver. vsak ostatni studenti a studentky budu taki isti pracujuci a dokonca aj rodicia ako ty.a popri svojich beznych povinnostiach budu robit toto studium. da sa to, len sa nevzdavaj dopredu.

nellka

Hľadám vás obe!:) Školy sa bojím, ale v tom mi nikto nepomôže, jednoducho to skúsim a uvidím. A možno mi nedajú štud. voľno, tak nepôjdem nikam, ešte je to v plienkach:)