Mam AIDS

nellka

Óóóó, Sage!:)
No neviem, ja som ten typ, čo si veľmi neverí, ale skúsim to teda....len dúfam, že ma nevylejú...učiť sa budem, len ako...
A s malou na ten kontr. výter choď, už by mala byť bez soplíkov, poslala si fotky? Idem sa pozrieť!

sage

zdola zda nezdolatelny, aka zvukomalba sa mi podarila, asi ako jankovi kralovi - duni dunaj a luna za lunou sa vali....
:-))))

sage

ale nellka, to bude v pohode, ono kazdy vrchol sa zdola zda nezdolatelny. ale ten pocit, ked si uz hore, je uzasny. na ten sa tes.

sage

inak, my papame 7. den antibiotika a mala ma stale sopliky pod nosom. len prisvitne, ale su tam. vsak uz ste si asi vsimli, ze na kazdej fotke sa jej pod nosom leskne.
najradsej by som sla na ten kontrolny vyter, ale nechcem byt az taka vtierava :-)))
mentolka, vy mate dobreho masiara morbidaka, ktovia co mu v hlave viri, ked sa takto pomylil. normalne by som si rada urobila exkurziu po vasej dedine a vsetko si na vlastne oci pozrela, co si vo svojich "poviedkach" opisala. ale asi by som sa nestretla s pochopenim, keby ma chytil zachvat smiechu pri pohlade na doktora v bielom plasti, masiara labuznika, mozno aj nejakeho nahodneho psa a ktovie co este....

nellka

Oj, Sage, ten ma zalieva už len pri predstave, že mám ísť študovať, ešte aj ty ma straš! Neviem, či to vôbec zvládnem, toho bude strašne veľa, aby som tomu vôbec rozumela...dúfam, že sa mi mozog rozcvičí a že si s tým budem vedieť dať rady.

nellka

Mentolka:):):), ja som sa tak nasmiala na tom, ako si váš Azor uchmatne panvovú kosť, alebo behá s lebkou po dvore ako Hamlet, kde ty na to chodíš:):):)
Vierka, nech sa malá čím skôr vylieči, teda tie choroby si tu kolujú, kedy sa stretneme tak, aby sme boli všetci zdraví?! Už toľko na tie pc-čka nekašlite, však toto už neni normálne!:)
Baby, vyzerá to tak, že pôjdem od septembra študovať...len ešte musím ísť za našou vrchnou, či mi vôbec dajú študijné voľno, lebo bez toho si to neviem predstaviť. Ešte by išla aj moja ségra a kámoška, nech nám je veselšie!
Inak vôbec neviem, ako sa na takej vysokej škole študuje, koľko toho je, koľko skúšok za semester, no ale však sa dozviem.