Mam AIDS

sage

my sme uz nastastie celkom fit. mala ma uz dobru naladu, veselo si dzavota, maly s "radostou" navstevuje predskolske zariadenie....
ze tu spominate jedla, dnes sme na obed mali vynikajucu kolozvarsku kapustu, aj s klobaskou.
nashi, nevedela som, ze netancujete. aspon niekto, kto ma pochopi. ja to od mladosti nemam nejako v laske. asi by som musela byt velmi pod vplyvom omamnych latok, aby som sa dala na nieco take nahovorit :-)))
ale s detmi nemam problem, to sa vyblaznime dosyta.
vierka, aj ja sa tesim na fotky, rozpravka o pernikovej chalupke je u nas stale in, skus tam dat aj nejaku jezibabku :-))))
papa, liecte sa vsetci, myslim na vas. aj ked, ako sa vravi - zdravy choremu neveri....

nashira

Ja som si dnes prasla cecko a modafen. No taku medecinku s prichutou klobasky by som si dala .....zas dietujem a ja by som si dala vlastne cokolvek. No a Nellka cosi to myslis ....hahhah o pani ucitelkach v skolke...no toto. Dokonaca planujeme ulohy na ranne hry a ranne cvicenie vzdy su zamerane na nieco konkretne. Napr ranne hry...Utuzovanie priatelskych vztahov medzi detmi...hahaha a to sa treba modlit , aby vznikol nejaky konflikt , aby sme tie vztahy na zaklade niecoho mohli upevnit...hahhah...samozrejme zartujem.Vierka uz som zvedava na chalupenku. My plesat nechodime . Obaja netancujeme iba ked mi sibne tak tak pozvolna doma . Ale taketo akcie ma neberu.A vy si to uzite ved ked vam bude dobre len dobre bude. cmuk a pa

mrvulka

ha,baby,tak to ja nemám problém zaspať kdekoľvek a kedykoľvek.Teraz nemám moc času,lebo pečiem chalúpu do tomboly na ples.Včera som upiekla,dnes ma čaká zdobenie.Odfotím,pošlem.Mimochodom,aj my ideme plesať.vy chodievate plesať?my teraz ideme po deviatich rokoch.A počítam,že ďalších desať nepôjdeme,takže sa teším.Malinká je chorá,má také sopliská,a kašeľ...chválabohu,teploty nemá,zatiaľ.Stále sa nosí na rukách,mrnčí,chúďa,taká je ubiedená.

mentollka

Nellka nellka! co budes robit v noci,modlit sa ruzenec? Ja tiez nedokazem spat cez den,niekedy ma to aj stve,ked deti zaspia poobede a ja sa tu motam ako taka bludna dusa a nezadriemem.Dnes som bola vyplienit lekaren,doniesla som za igelitku dobrot.Malej som hned dala coldrex junior,ale predtym som jej chcela ukazat ze aha aky je mnamkovy aj maminka ho ochutna no blúúééé az mi vykrivilo cifernik.Tfuj tajbl! Preco nevyrabaju lieciva napr s prichutou tvarohovej zmrzliny,domacej klobasy,halusiek s kapustou a pod?

nellka

...a potom neplníte plány, že, Nashira?:):):)Vidíš, to som nevedela...teda vedela som, že deti robia rôzne činnosti, len som nevedela, že to máte takto pekne naplánované, myslela som, že sa každý deň pani učiteľka môže rozhodnúť, čo bude s deťmi robiť, v podstate by to tak mohlo byť, nie? A potom napísať, deti robili to a to...
Ozaj, včera mi moja školáčka zapotila, že "spolužiak ma buchol do hlavy a praskli mi bunky!" A ja vravím, že aké. A ona" no mozgové predsa!"A to ako vieš? "Jasné že to viem, však to predsa cítim!" Tak som sa nevýchovne musela smiať, to sa nedalo vydržať. A tak dôležito sa pritom tvárila...:)
Nashi a malý je ešte stále chorý? A čo tvoje ucho? Tak ty máš problém spať cez deň, ja zase skôr zaspím cez deň, ako v večer. A práve sa chystám, uuuáááá! Tak pa!

nashira

No ja si uz neprosim . Maly celu noc preblackal. Teraz este dospava . Skoda , ze ja cez den neviem spat. A este Nellke som zabudla napisat o planoch terau ma napadlo. Piseme plany na mesiac dopredu. Deti ak si si vsimla v skolke kazdy den maju zamestnanie Je to Mp/matem. predstavy/, Jv /jaz. vychova/ Vv, Tv, Pv,Rp...atdNo a to sa obmiena kazdy den. No a existuje Program vychovnej prace to je taka kniha kde su ulohy, v danych zamestnaniach, ktore deti musia priebezne plnit. Planujeme aj pobyt vonku...to sa niekedy nasmejem , lebo ked bolo blato mali sme naplanovane brodenie sa v snehu ...hahahaha

sage

no ano, priznavam sa, my sme dokonca nakazili aj nasho tatika °-)) chudatko, velmi zle to znasa :-DDD
kto este nema virus a ma zaujem? prosim, ohlaste sa na mojej mailovej adrese, dnes mame specialnu akciu 1+1 zadarmo.

mentollka

Nasej malej spoluziak vraj dnes na prvouke odpovedal ucitelke na otazku ako sa vola detsky lekar (pediater)ze detskeho lekara volame depeder.Tak sa len modlim aby sme rano nasho depedera nemuseli osobne omrknut.

mentollka

Virusy uz hlasia aj z kysuc,mentolkovic deti obe kaslu ako keby fajali marsky,uz som plny kos osoplenych vreckoviek vysypala.Uz aby toto hnusne obdobie preslo,chcem aby bol minimalne apriiiiil.