Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Sage, už som kľudnejšia:) Treba to skúsiť:)
Nashi sa už asi nechala zlákať manželom a ten môj sa tu na mňa tiež sápe...ale kvôli pc...chi

sage

ale zapasovali. vsak uz vieme o sebe ako stare zname. mozno je lepsie takto sa najprv spoznat, odhliadnuc od nejakych predsudkov na zaklade vzhladu, mimiky a podobne. jasne, urcite sa predstavy budu trochu odlisovat, ale zaklad mame pevny.

nellka

Tu som, tu! Len nie nadlho, muž sem"musí"ísť! Ale prídem, určite, baby, vy ste to tak pekne napísali:) Ja to tak ani neviem, tak to nebudem siliť. Ja som vôbec nečakala, že aj vo virtuálnom svete sa nájdu také milé osôbky, ako ste vy:) Aj ja by som sa rada stretla, ale to bude veľmi ťažké zorganizovať. A ešte k tomu celé leto makám.Ble.
...ale trocha sa aj bojím...čo ak si nezapasujeme aj v reáli? Nebite ma, to som celá ja, musím špekulovať, čo by bolo keby, to mám v génoch, po tatkovi:)
Tak ťuk a veru, vďaka Ivetke, ani netuší, akú službu nám svojím blbnutím spravila!

sage

my sme tu sedeli s mentus, ale ju zacal obtazovat nejaky antivirak, tak sa vypla.
nellka s vierkou pridu asi az o desiatej, hm?
takze cervene pijeme?

nashira

No to by ma zaujimalo kde je Nellka , ze by manzel obsadil dnesneho fleka....
Ja som si uz naliala troska cerveneho nech ma zohreje. Manzel ma nechcel ani z postele pustit , ale som ho prehovorila , ze oslavujeme...a tu kde nic tu nic ....no toto

sage

a na zatmenie slnka je vzdy problem ziskat kvalitne tienidlo, aby sa zrak neposkodil. to si pridem aj ja pozicat, ked das nejaku priatelsku zlavu :-)

sage

no, mentolka, ja by som to brala. musis byt otvorena novym skusenostiam, vzdelavaniu. a ked ti poskytnu rekvalifikaciu, niet co vahat. cela obec si ta bude objednavat na fusky, ked uvidia, ako ti ide spajanie materialu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk