Mam AIDS

jajka001

baby, na vyvazenie dominuely - ja som na tomto fore zavisla najma vdaka vam , thanx, prvych 50 stran bolo super :)

mentollka

mate mail,vsetky !
povodne som to chcela iba nashire ozrejmit,ale prislo mi to zrazu naramne smiesne tak reku nech sa potesite.

mentollka

ano skareda teta !
len keby tety a ujovia mali citat od zaciatku tejto temy tak by tu boli dlhe noci a dni.Aspon nam nieje smutno,beriem to ako navstevu.

nashira

O Mentolka uz sme tu neboli naraz ani nepamatam. Zas sme niekomu zdvihli mandle ,ale uz davno sme nevirili tieto mutne vody tak pani neznama nevie vobec o co ide a nepozna zrejme pravidla a ,ze to co robi je skarede.

nashira

Mila Dominuela odpustame ti tvoju prchost a zlobu a prajeme vela lasky. A tato tema s celym poctom prispevkov je len a len o nas.

nashira

Profesor na univerzite polozil svojim studentom otazku:
- Je vsetko co existuje stvorene Bohom ?
Jeden zo studentov nesmelo odpovedal :
- Ano je to stvorene Bohom
- Stvoril Boh vsetko? - spytal sa profesor
- Ano, pane! - odpovedal student.
Profesor sa teda spytal:
- Ak Boh stvoril vsetko, to znamena ze Boh stvoril aj zlo, ktore
existuje. A vdaka tomuto principu, nasa cinnost urcuje nas samotnych , Boh je zlo.
Akonahle to pocul student tak stichol.
Profesor bol sam so sebou spokojny.
Zrazu zdvihol ruku iny student :
- Pan profesor mozem Vam polozit otazku ?
- Samozrejme, - povedal profesor.
Student sa postavil a spytal :
- Existuje chlad ?
- Co je to za otazku, samozrejme ze ano, tebe nikdy nebolo chladno ?
Studenti sa zasmiali otazke spoluziaka, ale ten pokracoval :
- V skutocnosti pane chlad neexistuje , v sulade so zakonmi fyziky je v skutocnosti chlad iba nepritomnost tepla. Cloveka a predmety mozeme popisat a urcit ich energiu na zaklade pritomnosti, alebo vytvorenia tepla , ale nikdy nie na zaklade pritomnosti ci vytvorenia chladu. Chlad nema svoju jednotku v ktorej ho mozeme merat. Slovo chlad sme si vytvorili my ludia , aby sme popisali to co citime v nepritomnosti tepla.
Student pokracoval :
- Pan profesor, existuje tma ?
- Samozrejme ze existuje - odpovedal profesor.
- Znovu nemate pravdu , tma tak isto neexistuje. V skutocnosti je tma vdaka tomu ze je nepritomnost svetla. Mozeme skumat svetlo , ale nie tmu. Svetlo sa da rozlozit, skumat luc za lucom , ale tma sa zmerat neda. Tma nema svoju jednotku v ktorej ju mozeme merat. Tma je iba pojem ktory si vytvorili ludia aby pomenovali nepritomnost svetla.
Nasledne po tom sa mladik spytal :
- Pane existuje zlo ?
Tentokrat profesor neiste odpovedal :
- Samozrejme, vidime to kazdy den, brutalita vo vztahoch , medzi ludmi , trestne ciny , nasilie , vsetko toto nie je nic ine ako prejav zla .
Na to student odpovedal :
- Zlo neexistuje , pane. Zlo je iba nepritomnost dobra , teda Boha. Zlo je vysledok nepritomnosti bozskej lasky v srdci cloveka . Zlo prichadza vtedy ako ked prichadza tma, alebo chlad - teda v nepritomnosti svetla a tepla a lasky.
Profesor si sadol . Ten student bol mlady Albert Einstein.

mentollka

joooj to by som nezaspala po kavicke.ja si dam radsej horucu cokoladu,mas? ak nie prinesiem ja. ....a dve kocky cukru poprosim. dakujem!