Mam AIDS

mentollka

prave som isla dat tip na odstranenie prispevku a prispevok ze "bzink" a uz tu nieje.Teraz neviem ci ho admin tak sikovne zlikvidoval,alebo ja silou myslienky :-)
Pockajte idem skusit este raz,tentokrat si prajem,aby zmizlá,aby zmizláá...eifelovka!

mentollka

my tiez buduci tyzden dve rodicka,vraj informativneho charakteru,cize v skratke - kolko,dokedy a komu treba otrcit penazenku.Niektore poplatky ostavaju pre moj modzog zahalene tajomstvom,ale co uz narobime :-)

sage

dva byty v jednom? no, nemam v tom jasnejsie, skor tmavsie, ale vsak nemusim vsetkemu rozumiet, nie?
ja idem dnes na jedno rodicovske, buduci tyzden na druhe :-(( penazenka otvorena kazdemu darovaciemu prispevku, poistnemu, prispevku na pracovne pomocky, kurzy a vsetko co suvisi so "vzdelavanim" dvojrocneho dietata :-))

nashira

Sage tak tomu sa hovori z pekla stastie. Sused ma asi zmluvu s Luci......Ferom. No a preco zmena ...no asi presto,aby sme mali konecne dva byty v jednom a je tam naozaj krasne. A este vela dovodov , ktore si povieme ked budeme spolu volat. Takze najblizsie si Mentus s tym , ze je to mily pohlad....hahahahha najmilsi . premileny....milovany pohlad.

sage

tak ja som tiez prekvapkavana. vzdy sa tu objavia nejake sokujuce informacie, ktore su len utrzkovite a ja potom skusam zapajat zvysky svojej fantazie, aby som obraz dokreslila.
a ja som spokojna aj s vyhladom.... len preco ten sused, co parkuje svoje cervene auto priamo pod oknom, vtedy odisiel o 10 minut skor, ked padol hruby konar borovice prave na to miesto??? tak by najlepsie pochopil, ze tam nie je parkovacie miesto.... ale zrejme mu ani tak nedoslo :-(

mentollka

tak neviem ci koli tomu ze je to dominanta horneho liptova,ci koli tomu ze je to neoficialny symbol slovenska, ci koli tomu ze je ti mily pohlad na onen vrch zobrazeny na eurominciach. Rano sa zobudis,vonku jasno a za oknom sa v plnej krase skvie opacna strana euromince.prosto nadhera !
asi si dam aj ja ziadost zajtra.eee a kde to treba ?

mentollka

A preco ziadost na byt??? Ved ten co mate je ok nie? som prekvapkana ako prekvapkavana kava ccc.Zeby koli vyhladu na krivan? :-DDD