Mam AIDS

nellka

Mentolka, škoda, mám dnes aj zajtra voľno/ však konečne, inak by som už dušu vypustila/. A to je pre mňa aj tak už neskoro, to už som v robote:)
Baby, tak ja kresťanské cítenie nemám žiadne, ale aj tak vás mám veľmi rada!
Len mám pocit, že aj tak vás zanedbávam...a s mojou úbohou pamäťou si veru koľkokrát veľa vecí nepamäťám.
Sage, tak nech sa tam máte dobre, dúfam, že aj počasie vám vyjde, som rada, že konečne oddychuješ!:)
Mentuš a čo sa u vás dialo?
Baby, mohla som byť mediálna hviezda, bola u nás stvčka v robote, aj ma natočili, ale aj kolegyňu a nakoniec mi ani tých 5sekúnd slávy nedopriali, vystrihli ma:(, asi som nepôsobila profesionálne, chi!
A čo sa týka odhadu ľudí, tak sa mi zdá, že ho mám už celkom "vycibrený" /juj, toto slovo neznášam!vŕŕ/, ale aj tak sa ešte občas seknem.
Mentolka, že hranolky na indulone! Vidno, že sme z toho istého kraja!:)Akurát mám jedny v žalúdku, ale doma upečené, "ohne indulona", mňam!
Papa!

nashira

Vierka to porekadlo je uzasne take som este nepocula.....musim si zapamatat.A mam k tomuto porekadlu aj fotku ...predvcerom som urobila v muzeu...poslem!!!!!!!...hahahhaa no to je nahoda .
Vierka ja si myslim , ze prsnata torta vyhrava aspon si myslim...no ja by som z takej nejedla ....co ak by mi dali na tanier prave polku bradavky....ble...chrrrrrrrrrrrr.
A ak mas adresu na tu tortu ala dieta tak posli..brrr jest babatko....eeeeeeeeeeeeeee

mentollka

vierka ta rozpoznavacia schopnost prichadza az vekom,kazdy sa asi popalil v mladosti na takych priatelstvach.
Ja som ju tiez nadobudla az neskoro,ale vlastne by sme ju nemali keby sme sa nepopalili a nenaucili selektovat ludi nie? to bola skola a teraz je prax :-)
A ja tiez hovorim ze "chvalabohu" ze ju mam lebo niekto ju nema cely zivot a kazdy ho osiera. takze aj za toto "diky pane"
...sa to tu tak "krestansky" zvrtlo:-DDD

mrvulka

presne tak,nashi.to som si aj ja myslela,že priateľstvá sú večné.ale kdeže.O niektorých,čo som si to myslela,tak som teraz pochopila,že do očí sa ti smeje,a do ruky ti se..e.Ešte že mám tú schopnosť,rozpoznať to včas,škoda,že prišla tak neskoro,ale chválabohu,a za to mu ďakujem,že ste.mentuš,tak už ti môžem poslať foto?na skype?

mentollka

:-DDDDD ze diky pane :-DDDDD
Nellka zajtra rano som 05:45 v ZA na autobuske,dame stretko pri bufete s fast foodom kym pojdes na rannu? Dame si hranolky na indulone hmmm mnam,sssllll mliask!

nashira

Dakujem za kompliment Mentuska:). Mna nikdy nenapadlo , ze i v dospelom veku si clovek moze vytvorit priatelstva. Myslela som si , ze priatelstva ostavaju zo skoly a detstva. A pravdu povediac ked som bola extremne krestansky zalozena tak som si myslela , ze internet je nastroj diabla jeho predlzena ruka...hahahhahahahhahahaah. No a dnes si myslim , ze ako v normalnom zivote si clovek moze vybrat zle aj dobre tak je to aj na internete. A paradox je , ze teraz som presvedcena , ze nas mam na svedomi ten z hora. Sme si tu na pomoc a radu...uplne vyborne zariadene. Diky Pane. :)))

sage

hahaha,nakoniec som vcera sla spat az o tristvrte na dvanast :-))) dnes sa posnazim skor, uz mi sest hodin nestaci na zotavenie, rychlo som si zvykla na lepsie :-)))

sage

tak tak mentus, presne som chcela napisat - ja nemyslim, ze nieco uzasne skoncilo. mne sa to takto paci este viac. sme ako zabehnuta rodinka, kde kazdy vie, ake je jeho miesto, kto ma kedy povysavat, utriet prach alebo vyniest odpady... navzajom si pomozeme, kto kde moze, vyrozpravame sa, aj ked kazdy sa popritom venuje aj svojim konickom.
mentus, dnes ste boli v ceskych spravach, pekna reportaz to bola :-) mate byt na co hrdi.
nellka, my sme tu na dovolenke, oddychujeme a trochu poznavame. a asi som dnes pekne pribrala :-)))

mentollka

dobru noc vsetkym a sage ty uz mas 18 min.po vecierke,dufam ze uz spis a dodrziavas presny rezim spanku a lames rekordy v oddychu :-DDDDDDD