Mam AIDS

nellka

Aj ja som tu, dnes sme neboli doma. Bola som zase s tou staršou na kontrole, stále to nie je eňo- ňuňo.Ale do školy už v ut. pôjde, v pondelok ešte ideme na gastro, tento doktorský kolotoč sa hádam nikdy neskončí...
Sage, zabudla som sa ti poďakovať za prianie k narodkám, ja som fakt nič nedostala, nechápem, kde to zmizlo.:(
Nashi, ešte, že sa plazíš vpred, že nestagnuješ, to by bolo horšie. Ozaj, ako to všetko dopadlo? Myslím tie peripetie v práci...
Mentuš a čo malá? Už sa vie, z čoho je ten výsyp?
Na Palomino som už aj pomaly zabudla, sranda:)
Zajtra ideme preč, vrátime sa v nedeľu, dúfam, že deti nebudú ako sto čertov a že bude pekne.
Tak pa a užite si preĺžený víkend:)

mentollka

nellka,sage mate mail.
dnes som bola zasa s malou na koznom a zasa sme nic neporiesili,pani dr nevie co to moze byt.to som ju mohla zdiagnostikovat aj ja doma a tu jednu smradlavu gafrovu mast sme si mohli kupit u nas v lekarni aj bez predpisu.
a zajtra idem s nou rano na krv,boze to bude zasa psycho-sado-bathory show.
chuda.

sage

prave sme sa vratili z vycerpavajucej prechadzky, no aspon sto jarnych mame v nohach :-) boli sme aj na pretekarske auta pozriet, aj na smykalkach, hojdackach, aj pozriet kozicky, lamu, ovecky, papagaje, mysky, pakobylky, hady.... a inu haved. som unavena, teraz by sa hodila rehabilitacia.
a tak si teraz pri dojceni citam letak, co ponuka nasa lekaren. hned mi padol zrak na spray na vsi a hnidy, s podtitulom - rodicia, budte pripraveni na prichod vasho skolaka zo skoly v prirode!
nashi, si pripravena? aj na odchod? ja to prezivam s vami, lebo uz aj nas to pomaly caka... :-(

sage

strihala som malu, ked sa kupala vo vanicke. najprv spustila hrozny rev - to ked zbadala velke noznice, nieco medzi krajcirskymi a noznicami na zivy plot. potom som jej zacala vraviet cvak, cvak, tak sa jej to pacilo a pekne sa nechala. :-)

sage

mentus, u vas vetrik, u nas bol na 1. maja vetrisko ako uz davno nie. mala nechtiac utekala, ked jej do chrbta zavialo.
nashi, mate dierkovany koberec? ja uz nechavam velke upratovanie na prazdniny, teraz popri praci stiham len bezne udrziavanie prevadzky.
dnes mala prekvapivo zas hnackovala, tada zatial len raz, ale objem vyprodukovanych exkrementov a najma ich tekutost prekrocila absorpcnu kapacitu plienky. teraz som taka rada, ze mame este plienky :-) pisala by som o inom...