Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nashira

Ahojte moje hviezdy jasne. Tak ako sa mate ? Mentus teba som uz dlho nepocula....hahahha.
Dnes som mala zachvat ocisty. To znamena , ze co sa dalo je osavovane a koberec som cistila tak , ze na niektore miesta som cistic na koberce neriedila a dufam , ze tam do rana budu vypalene diery . Dlazku som drhla hubkou na umyvanie tela. No a ani zdaleka som nestihla cely byt. Od pondelka ide mala do skoly v prirode. Je mi z toho smutno ked si na to pomyslim . Moja mala herecka ide do sveta...prvy krat ....takto. Tak som jej nakupila sladkosti podla vlastneho vyberu. No ani som neprotestovala ked to bolo drahsie,lebo chcem ,aby ked bude smutna mala aspon potesenie rovno z jej srdca. Je hnusne to pocasie...zas sa ochladilo a maly to zle znasa ma sople a je to na zle. Tak idem malej strihat nechty na nohach povedala , ze ju strasne stvu....tak idem na pomoc. A inak mame v skolke vsi uz 2 tyzden .....bleeeeeeeeeeee.

sage

ahoj nellka, pisala som ti mail na narodky ale zrejme zas skoncil v bermudskom trojuholniku....
ale ver mi, uprimne som ti zelala vsetko najlepsie a aj ti stale zelam :-)
my mamme zrejme zase crevnu virozu, idem prat ovrackane veci .... vecer natiahnem specialnu ochranu na nase nove matrace na posteli.

nellka

Boli sme spolu celý čas, ležali sme na detskom, trvalo to cca polhodinky, ja som pri tom nebola, sedela som na chodbe. Bola som rada, že sme tam spolu, neviem si predstaviť, že by tam mala byť sama, chrobák malý.
Už je úplne ok, papá, ciká, kaká, všetko je tak, ako má byť:)

nellka

Tak vidím, že Sage sa ešte stále neozvala:(
My sme prišli večer domov, doma je fakt najlepšie, malá to zvládla výborne, len po tej narkóze bol hodinový cirkus, chudiatko, ale už je dobre. Výsledky budú až za dva týždne, tak som zvedavá...

nellka

Áno, idem s malou...kvôli tej gastroskopii.Nashi, nie je to také hrozné, len únavné, aj mám trocha strach, keď tak človek počúva niekedy tie hrôzostrašné príbehy okolo seba, ale nechcem sa zbytočne stresovať, sú aj horšie veci, ako je toto.
Myslela si robotu? To je tak stále také besné? A máš pravdu, všeto zlé je v konečnom dôsledku na niečo dobré...ja sa takto spätne dívam na veľa vecí, ktoré mi pripadali ako zbytočné trápenie a teraz z toho ťažím. Určtie to tak bude aj u teba.
Tak pa, ja sa ozvem, keď budeme doma!!!
A ozaj, Sage, kde si? Dúfam, že si neprišla o net...:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk