Mam AIDS

mentollka

jaj nellka a vierka keby ste teraz videli ako to u nas vyzera ked maminka nieje cely den k dispozicii a neupratuje za kazdym dietatom x krat denne.Vecer pridem a tu hirosima v kazdej izbe.Ale nechavam to na sobotu.Manzel slubil ze vezme deti na cely den niekam z domu tak si budem upratovat zameskane.esteze je taky zlaty .-)

mrvulka

hádanka zo života:papier kupujeme v papierníctve.Mäso v mäsiarstve a viete kde kupujeme železo?Hádajte.čakám na vaše odpovede :D:D:D

mrvulka

veď to,nellka,že ani u nás poriadok dlho nevydrží.Teším sa,keď už budeme mať ústredné kúrenie,a budeme obývať všetky izby v celom doma.keď spálňa tak spálňa,a keď obývačka,tak nech je aj vidieť,že je to obývačka.Teraz sa v obývačke hrajú deti,tak to potom aj tak vyzerá.a ajx čo myslíš,aký som kúpila?citrón,pomaranč a jablko

nellka

Mrvulka, ja som tvoj pravý opak:) Mám rada poriadok/ktorý dlho nevydrží a to ma štve/, keď mám čerstvo upratané, tak sa prechádzam po chalupe a kochám sa:) Ségra sa mi smeje, že stále čosi upratujem, ale aj tak je to márne, deti sú rýchlejšie. Mám rada vôňu aviváže a ostatných prostriedkov na upratovanie, mám rada, keď sa mi v umývačke doumýva riad a ja tam potom strkám ksicht a privoniavam si k tomu horúcemu vzduchu...som tak trocha šiši. Ale môj problém je sa dokopať k tomu. A s deťmi mi to skôr žerie nervy, ako by ma to tešilo. A aký ajax si si kúpila?

mrvulka

jáj,moja.pravdupovediac neviem,či je s nejakou kvetinovou vôňou,ale ke´d si tak predstavím regál v Bille,tak tam vidím len s ovocnou vôňou a to jablko,pomaranč, a citrón.Na tých som "závislá",dlho po umytí dom rozvoniava.teraz v utorok som bola v Poľsku v reale,a nakúpila som si zase do zásoby ale nie Mr.Proper,ten som tam nenašla,ale kúpila som ajax asi 3 fľaše,/po 39 sk :D/,a také ani neviem aké značky,ale boli po 40 sk.Tak už len upratovať.ale veĺká noc sa blíži...a JAR takisto.Milujem jarné upratovanie a ešte viac hrabkanie okolo domu

nellka

Sage, ty kde si zmizla? Dúfam, že je všetko ok...A Nashi, ty sa máš ako?
Mentolka, včera nebolo nič zaujímavé? Dúfam, že dnes si "užijete" a pošleš nejaké novinky:)
Ja idem upratovať, týždeň ubehol ako voda. Ozaj, Vierka, ktorého Mr. Propra to ty máš? Existuje aj nejaký s kvetinovou vôňou? Už mi dochádza Ajax.

mrvulka

mentuš,poslala som ti len jedno balenie,t.j.6 globúl.Viac som doma nemala.Ale aj to pomôže.Ak nie,budeš musieť ísť...