Mam AIDS

mentollka

Nevadi nellka este buduci tyzden pondelok alebo stredu mame aku taku nadej.
To nieje profesionalna deformacia,len mi je to take ine ze vsetci sa tam takto odborne vyjadruju aj bezne.Niekedy by stacilo povedat dve tri slova a oni z toho urobia 10 vetovu poucku,no ale ked to ma tak byt.
Uvadzam telo do pohybu,nakolko musim stihnut verejny dopravny prostriedok,papá vsetci a krasny fujavicovy den si uzite.
Teda aspon u nas je hrozne bééé snezienky mojéééé

nellka

Áááá, Mentolka, už začínaš mať profesionálnu deformáciu:) Tá príhodička bola výborná, ja si viem tak živo predstavovať, keď som to čítala, tak som mala pocit, že som tam bola s vami:) A určite ti bude smutno, na taký fantastický kolektív nenatrafíš každý deň:(
A veru, tento týždeň mi to nevyjde, v pondelok mi malú strážila svokra, dnes zase mama, kým som bola u dr, momentálne sa snažím dať dokopy seba a vybaviť si všetky vyšetrenia, kým pôjdem do roboty. A to isté aj deti. Tak škoda:(

mentollka

Mate vsetky maily,vierka dakujem si zlaticko :-)
Idem kupat deti nakolko maju na sebe vela biologickych stop,potom nakrmim vecny bezpecnostny prostriedok a odoberiem sa na uskutocnovanie niekolkych faz spanku.
Papá zajtra,tesim sa.Tusim mi aj bude luto ked sa to tam skonci,tak mi je tam dobre.Asi to bude tym ze som v kolektive ???

mrvulka

mentuš,máš mail.nellka,ja mám tiež rada prechádzky,a najradšej do susednej dedinky,vzdialenej od nás len 1 km,kde rastú domčeky ako z vody.resp.prerábajú si tam mladí staršie domčeky a tak sa kochám nádherou.Ale,radšej mám prechádzky,keď mám dobrý pocit z čistučkej domácnosti.Nie žeby sme mali bordel,to nie,ale vyprášené koberce mám rada.

nashira

Tak som si precitala ,ale aj tak tam nieje nic osobne. Pravdu vidim v tom , ze sposob stravovania je u nas na zamyslenie. A je dobre ked sa o to niekto zaujima a zalezi mu na tom. Damian tak ak robis dobru vec nech sa ti dari.
Ja som dievcata este na marodke ,ale je to lepsie . Vcera som mala tazky den ,lebo som citila tlak z prace...chceli ,aby som uz nastupila a bolo to neprijemne. Nastupujem vo stvrtok a to rovno na skolenie a v piatok do prace.Doktor mi povedal , ze ci staviame dom ked sa tak ponahlam a mrzko sa na mna pozrel....ani sa ma nepytal co som varila ako vzdy...:(...tak som ho vytocila.
Damian a co povies na 90 dnovku ako na sposob stravovania?

damian

Sage, ja som mimo Ceskoslovenska.

Nashira, co ma "k tomu vedie" najdes v mojom uvodnom slove ku knihe o rakovine na badatel.sk

nellka

Mentolka, ako vždy, bolo to super, muž na mňa čumí, čo sa tu smejem:)
Dúfam, že čoskoro príde ďalšia príhoda "z natáčení!":)
Vierka, teba teší upratovanie viac, ako prechádzka? Ja keď som videla, ako je krásne, tak som nemohla doma obsedieť. Mňa to zase stále kdesi ťahá...
Aj ja som rada, že som to prežila...dúfam, že poslednýkrát a výsledok už bude jasný, nie ako naposledy...Nashi, ak to tak aj robia, ako si opísala, že len opláchnu, dúfam, že ja som bola úpne prvý pacient:) Kolonoskopia mi príde ešte nepríjemnejšia...aj keď zase na druhej strane aspoň ťa nenaťahuje...sú to nechuté vyšetrenia, ale čo narobíme, keď inak to nejde:(

sage

nebola som na rehabke, neobjednavala som sa ani na dnes, kedze som predpokladala, ze po dnesnej navsteve pani dr. nebudem mat chut na dalsie zdravotnicke zariadenie :-))
u nas uz snezienky rastu vo velkom :-) ale je pravda, ze snehuliaka by sme zas nemali z coho postavit.