Mam AIDS

mentollka

sage aj ja mam isty druh "namesacnosti" len mna nepritahuje svetlo mesiaca,ale svetlo v chladnicke :-DDD
uz zasa mam dni kedy vsetko zeriem ako kyselina.zeby to bola faza mesiaca???

mentollka

sage aj ja mam isty druh "namesacnosti" len mna nepritahuje svetlo mesiaca,ale svetlo v chladnicke :-DDD
uz zasa mam dni kedy vsetko zeriem ako kyselina.zebo to bola faza mesiaca???

sage

no vidis, ja mam predpisane kury na rehabilitacii a nemam cas si ich ani ist "vybrat" ale zajtra pojdem, od minuleho stvrtku som nebola a mam to na kazdy den :-(
a asi pojdem na preventivku vseobecnu, len nepamatam, kedy som bola, lebo odber krvi som mala robeny aj minuly rok.moja doktorka povazuje odber krvi za dostatocne preventivne vysetrenie ludi v mojom veku.
nellka, to ste boli v Rakusku?
dnes bol prijemny jarny vzduch a slniecko, citili ste to? a teraz pred chvilkou uzasny cely mesiac nad kopcom, nadherne oziareny. taky pohlad sa malokedy vidi. asi budem namesacna :-)

nashira

Vierka aj ja sa ti chcem podakovat ....si zlata. Ja som pn a kontrola o 7 dni tak si idem uzivat leharo. Dnes som dostala obstrek . Som o nicom....pa

nellka

Mentuš, blé...:)...to bolo dobré s tým zvonením! Aspoň si si hudbičku popočúvala, to je hneď veselšie pri rezkej hudbičke z rozhlasu:). Aj nám tu teta hlási denodenne dvakrát, ak by náhodou niekto nepočul.
Dnes mi dieťa spalo vyše troch hodín!!!Ale mala som tu návštevu, tak to preto, inak takto nespáva ani náhodou.

nellka

Vierka, ďakujeme!!! Balíček prišiel celý, je to od teba také milé:):):)Staršia sa už teší, ako si dá nálepky do izbičky, tej mladšej som ich nedala, lebo už by bolo po nich, ale tiež na ne očká vypliešťala:), máš super nápady, veľmi ma to potešilo, ešte raz ďakujem!:)

mentollka

ja mam novy tel a ine zvonenie,este som si nezvykla...kracam dnes peso a stale sa mi zdalo ze v rozhlase znie hudba ako ked idu u nas vyhlasovat oznamy.cakam,cakam a hovorim si " a co stale hraju akusi hudbu a nic nehlasia?" a pridem domov,vyberiem tel. z vacku...a 5 neprijatych hovorov.
chŕms§gk§rŕŕ´´rŕŕ

sage

vierka, dakujeme velmi pekne za mile prekvapko :-) malej spravili najvacsiu radost samolepky, tak dlho si ich pozerala :-)
mentolka, my mame taku klebetnicu susedu, je to snad este horsie, lebo je cely den doma zavreta a potom z toho mala, co vidi a odpozoruje :-)))) si take bajky podomysla. no fantaziu jej mozno len zavidiet.