Mam AIDS

mentollka

...a chudera klebetnica postarka sa vraj mojej mamy pytala ked jej to davala ze kto je ten odosielatel.keby to bol chlap,uz by to musel byt automaticky moj frajer,ale takto..no asi dnes oka nezazmuri stara prazenica zvedava. chrŕŕŕŕ´króchchrŕŕ.

mentollka

No tak ja som sice postarku nestriehla,bola som po uradoch ale doma ma uz cakal mily balicek :-)
Vierka je to od teba pekne,moc som sa potesila.A nielen ja aj detom sa pacilo.Dakujeme velmi,si strasne zlata.

nellka

Ahojte! Včera nám nešiel internet, až večer a to som už mala dosť...ja nie som tajnostkárka, nepísala som, že ideme dovolenkovať? Mne sa zdá, že hej:)Nič sme nevyhrali, neboli sme na nijakom vychytenom mieste/však to bolo aj vidno, keď tam celý týždeň pršalo/, ale vo vyšších polohách to bolo dobré, teda až na hmlu a vietor, ale aj tak sme si užili, som sa čudovala, že som nemala svalovicu. Pošlem aspoň pár fotiek detí, mňa muž neodfotil, mám vraj video záznam/ten som ešte nevidela, nemám odvahu:)/.To sme boli prvýkrát a nabudúce pôjdeme radšej niekde bližšie, s deťmi to bola zábava.
Vierka, aj ja horím!!!! Už vyzerám z okna poštárku a ona furt nikde!!!
Baby, moja angličktina je na bode mrazu,ja som zabudla aj to, čo som vedela, čo- to som rozumela, ale nevyšlo zo mňa ani mäkké f. Ja som si tam pripadala ako mimozemšťan. Chystám sa na to vrhnúť, ale až po škole. bol to blbý pocit.
A čo vy máte nové? Nashira, čo tvoj chrbát? Pa

sage

nellka, asi mas vela starosti s vybalovanim a chystanim dietata do skoly po prazdninach, ale som zvedava, ako ste sa mali, co mate nove... ty si taka tajnostkarka, nic nepovies, len zrazu ze idete prec a potom sa ozves, ze ste v alpach. to vy ste vyhrali tych neviem kolko milionov v lote?

a horim zvedavostou, aky pozdrav nam pride od vierky. chytro ma uhaste...

nashira

Zena je je rieka co tecie
je piesen co dusu pohladi este
je stvorena pre muza -krasna
je ako hviezda na nebi -jasna.

Prajem vam zenam vela nehy
a lasky a objati na perach -pery.
Prajem vam muzov rovno zo srdca
a tym co maju takych nech ich nemucia:).

nashira

A nemyslim si , ze je dolezite , ze clovek vobec nieco urobi ....je dolezite akym sposobom a kedy to urobi ,lebo niekedy aj dobre myslene moze sposobit minimalne neprijemny pocit a vobec si to nemusi precitat clovek co to potrebuje....

nashira

Milos keby sa sem niekto ozval tak taky co potrebuje pomoc urcite ho ponavigujeme. Poznam podony pripad ako mas v rodine.......... a nemysli si , ze to nevnimam vazne. To pocinanie , ze si sem vlozil text sa dalo ponimat rozne. ....vies bez vysvetlenia...hm.Ale o.k chapem ta no pochop aj ty nas ....chceli sme zmenu nazvu a tak dalej ,ale je to tak ako to je a je nam tu dobre . Sme ochotne cloveka co sa tu ozve s problemom aj co sa tyka aidsu podrzat a pomoct mu.

mentollka

preboha to ja len paty vytiahnem z domu,tot kusok za rohom som a uz tu je aka sarapata narobena!
milos ma zrejme tajne miluje a moju nepritomnost tazko znasal,preto tie prispevky.nemajte mu to za zle.
dakujeme milos,vidim ze nas citavas a ze si sa naucil z netu aj kopirovat prispevky.si sikovny,tap tap tap tlieskam rucickami :-)
vierka ten tvoj prispevok znie tak tajomne,ako ked na markize idu uvadzat novy krimi serial :-DDD ale tesim sa moc :-)
a co sa noveho nazvu tyka..ten stary bol taky nenapadnejsi,na tento si nie a nie zvyknut :-( milos,milos !