Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

mentollka

...aj ked pravdupovediac,mozno by to bola krajsia fotka ako ta retardovana povodna.
joj veru malo bolo,ja som hovorila,ze mne sa to ako polhodina zdala,este som v buse rozmyslala cestou ci sa mi to len vsetko nesnivalo :-))

sage

to ma ani nenapadlo mentus. chrrrr. aj ked ja jednu taku mam, kamoska ma cvakla na latrine v tabore stromu zivota v ciernom balogu po 5-dnovej zapche. take oci nema ani jean reno :-DDDDD

mentollka

nieeee neposielaj,ja som tam ako debiiiiil.
aby ste rozumeli,my sme sa nefotili na zachode,sediac nahe na toalete,my sme sa fotili pri zrkadle v umyvarke,ktore je sucastou toaliet chrŕŕ.tak si ma nepredstavujte na wecku ako kakam s vypulenymi ocami ok?
kró´=oóóćhrŕŕ´ghxkhviuehfrŕŕŕŕ

sage

tak na zachode, to sa tesim. fakt, najkrajsie a najtrvalejsie zazitky sa asi odohravaju na toaletach :-))))) vsak nashi?

nashira

No Mentus ,ale nam bolo krasne , ze?...Fakt dievcata jak by sme 100 roku spolu bolkali....chrrrrr. No malo nam bolo ....maaaalo. Aj sme sa odfotili v zachode je to take nekvalitne ,ale je! Poslem ked stiahneme do pc fotky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk