Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Mentolka, neumieraj! Tak máš toho teda naplánovaného až nad hlavu, také šišky by som si veru dala:)
Mentolka, pošlem ti tie fotky, ja mám dnes doobeda veget, som už rekonvalescent, chvalabohu už nemám teplotu, hneď sa mi lepšie pozerá na svet, atb zabrali:)

mentollka

coje? o co ide? ake fotky? mne nic neprislo :-(
vcera mi hned "prdol"net este ze som stihla odoslat zakladne info :-),zasa husto snezilo a to nasa siet akosi nema rada,nic mi nejde nacitat.
dnes ideme oslavovat posledne fasiangy chichichi,pride sestra s rodinou a okolie,tak idem robit sisky z 2kg muky,uz mi tu rozvoniava domaca udena klobasa...jáj ach.
este bezim zaniest podklady na danove danovnicke Dane a uz varim,peciem,umieram.

nellka

Sage, ďakujem za poslanie Vierkiných fotiek:), sme pozerali aj s malou, povedala"aké pekné dievčatko!"- však je to pravda, malá je zlatá:) a malá si samozrejme všimla aj "svoju"školskú tašku, tak aj to sa jej rátalo:), aj tigrík mal úspech:)Mne sa zase strašne páčili tie vankúšiky a prehoz na posteli, fakt krásne!!!

nellka

Vierka, ja som musela ísť inde, nie na stretko, nevyšlo mi to, tak je mi to ľúto, ale teším sa už nabudúce...tak sa mi zdá, že sa tu už každá s niekým videla, len ja nie.
Ja mám vodičák už dlho, asi osem rokov, ale veľa toho najazdeného nemám, tak mám v zime stres.
Som už unavená, idem spať, papa a pekné sny!

mrvulka

nellka,tak ty si kvôli stretku mala ísť autom?či aj niečo popri tom si mala?ako ti to išlo?ako dlho máš vodičák?

mrvulka

jééééj,a ako to prebiehalo,mentuš?Aj ja som bola s nashi ,boli sme s mangelom u nich aj oni boli u nás.Ako ste sa "spoznali"?som plná očakávaní.Píšte,píšte,píšte

nellka

Fňuk, možno bola, frčala som aj cez mesto, ale ozaj som len prefrčala...mňa to tak mrzí, ale čo s tým narobím:( A ako ste sa mali?
Ja som zdravá a celá prišla domov, neviem, čo som bola dnes taká vystresovaná, ja som sa hrozne bála, ale len zo začiatku. A premávka bola teda dosť hustá, zajtra idem zase.

mentollka

a ja som sa streeetlaaa s nashirou beee beee!
vobec jej neverte ze je tlsta,klame.
nellka mozno sme boli v ziline v rovnakom case,mozno si bola od nas par metrov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk