Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Už sa mi tu včera manželík nasúkal, hľadal klávesnicu:), aj našiel, tak som bola odstavená:(
Baby, držte palce, mám nervičky, idem autom v tomto otrasnom počasí a dosť sa bojím, ale musím, aj keby traktory padali...ja som taký letný vodič, aj to len občasný a ešte som si uvedomila, že pôjdem po Žiline akurát v dopr. špičke, som zvedavá, ako sa dostanem z vedľ. na hlavnú...od našich, nie je tam semafor a dávam prednosť všetkým, bude tam dobre husto...a sneh vkuse padá, šmýka sa...ach jaj, ale keď musím, tak musím. Večer sa ozvem, ako som to zvládla, mám fakt strach:(

sage

a co tam hlada? co mate za pc? :-)))
ja som jedla iba vzduch :-))) preto som taka stihla, hahahaha.
mala mi vsak doniesla babiku a ja jej vravim, nech jej da pit mliecko. som myslela ze vezme nejaky poharik z kuchynky.... ona mi dala dolu zips na mikine a prilozila mi ju k prsniku :-))))) teraz to robi stale, chodi za mnou s babou a vravi - pit mliecko, este, este... hm, mala to byt nevinna hra.... tiez si neviem vymysliet nieco ine, vodicku alebo cajik, nie mliecko.

nellka

Sage a čím dobrým ťa ponúkla? Servítkou namočenou vo vode? alebo to bola iná delikatesa?:) Muž sa tu už zase hrabe za pc, to je hrozné!!!

sage

my mame taku minikuchynku, prave dnes som ju malej presunula z izby do kuchyne, nech varime pekne spolu :-))) hned mi aj cosi ukuchtila a napchavala ma s tym.

nellka

Ahojte,maniačky na pracie prášky, aviváže a prípravky na umývanie podláh!
Aj ja som taká:) Ten modrý lenor je ten aromatherapy? Ten krásne vonia, ten kupujem dosť často, ja som taká konzervatívna osoba, kupujem dookola tie isté aviváže- bledý a tmavomodrý lenor a teraz som si kúpila zelený, pekne vonia, ale na modrý nemá!
A tak ako Sage, mám zelený Ajax na dlažbu a na pláv. podlahu mám pronto, taký hnedý a teraz som kúpila čosi zelené, už som aj zabudla, ako sa to volá, ešte som s tým neumývala, tak neviem posúdiť, ale vonia to pekne.
Mr. Propera si kúpim nabudúce, ten som ešte nemala.
Vierka, tá kuchynka na tej fotke nie je naša, to bolo v tom detskom kútiku, čo sme boli na tej minidovolenke.
Mentolka, nasadila som si Ceroxim, malo by to byť presne na to, čo mám ja. Akurát im končí vo feb. expirácia, tak ich ešte využijem.

sage

musim vyskusat, ale ja som s ajaxom spokojna. vyskusala som uz vselico mozne, aj pronto, aj ine.
na pranie nepouzivam prasky, ale gely. a mam pomaly na kazdu farbu osobitny gel :-)))

mrvulka

ajax som tiež mala,ale nepáčila sa mi jeho príliš silná vôňa po otvorení fľaše,a nevoňalo to tak dlho po umytí podlahy ako proper.

sage

ja pouzivam na podlahy ajax, maju vela roznych voni, momentalne mam nejaku zelenu flasu.
a mam rada tiez vonave pradlo, deti z toho cele vonaju, kedze maju stale ciste veci na sebe. teda nie stale ciste, lebo to je kratko trvajuci stav. ale uz aj spinave veci davam znova prat a este vonaju za predoslym pranim.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk