Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

mentollka

sage teraz tvoj a moj prispevok spolu kruzia niekde na obeznej drahe,aspon ze su spolu a nieje im smutno chrŕŕr

sage

tak sa pridavam do klubu neuspesnych prispievatelov - aj mne zmizol moj siahodlhy prispevok kdesi v ciernej diere :-(((( a kaslem na to, uz vam ani neopisujem, o com bol.

mrvulka

myslíš v Reali?tam áno,ale za autom nie.mám ecombi,takže v pohode.Po materiál na kúrenie pôjde manžel v sobotu.

mrvulka

mentuš,niečo nájdem na poslanie.nelinka,aj mne došli.Peknučké.Tomáš sa ma pýtal,že koľko stojí tá kuchynka,je nádherná.ľubina keby bola doma...,išla na prázdniny ku sesterke.Ináč v Poľsku sa teraz veľmi oplatí nakupovať:napr.7,5 kg prášok na pranie Bonux alebo rex= 195 sk.Chŕŕ´´r,na eurá si prerátajte.silan aviváž-4 ks=175 sk.u nás zvyknem kupovať v B. akciové 3 ks za 199.materiál na kúrenie/rúrky a radiátory o polovicu lacnejšie.Ale to je tým terajším kurzom.a o mäse ani nehovorím...úžas

mentollka

nellka ty si sama nasadzujes atb?
ja zajtra dojem druhe balenie dalacin c.
v piatok idem na kontrolu.
co dobre si si naordinovala pod zub?

mentollka

aj ja som dostala...o 5 dni skor :-)
aj fotky som dostala,cacane.
poslala som teraz prispevok a nedosiel,skolaboval cestou,to ma vzdy rozzuri.
takze este raz v skratke co tam bolo.. mate este poslat fotky nashira a vierka,neviem ani ako vam deti vyzeraju aktualne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk