Mam AIDS

nashira

Inak este vam poviem o sebe nieco co asi neviete....Kazdu piesen co sa mi paci a je v anglictine si prelozim. Nerada pocuvam piesen ked neviem co sa v nej spieva. Nehovorim ,ze ked ide v radiu piesen v anglictine tak si Nashira zapchava usi to nie:)))....

tak tu je preklad piesne co vam bude hrat

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

Šampaňské došlo
a ohňostroje dohořely
Tady jsme – já a ty -
cítíme se ztracení a smutní
Večírek je u konce
a ráno vypadá tak šedé,
tak narozdíl od včerejška
teď je čas říct:

Šťastný Nový rok! Šťastný Nový rok!
Kéž máme všichni občas vizi světa,
kde každý soused je přítelem.
Šťastný Nový rok! Šťastný Nový rok!
Kéž máme své naděje a vůli a snahu
Pokud je ztratíme, nezbude nám,
než ulehnout a zemřít -
tobě a mně.

Občas vidím,
jak přichází zcela nový svět -
jak vzkvétá z popela našich životů
Ano, člověk je blázen
a myslí si, že všechno bude v pořádku,
vleče se dál, nohy ztěžklé jílem
a neví, že sešel z cesty -
jde stále dál a dál.

Šťastný Nový rok…

Někdy mi připadá,
že sny, které jsme snili, jsou mrtvé -
nic víc, než konfety na podlaze…
Je konec dekády,
kdo může říct,
co bude za deset let,
co nás čeká na konci roku ´89?

Šťastný Nový rok…

nashira

Velmi mile ...dakujeme Jajka.
Ja prajem vela zdravia a lasky. Nech nas Pan vedie svojimi cestami .
A boli ma zub..au au au a mam navrete viecko cele cervene. A uz chcem hajat.

mentollka

ozaj a najnovsie mali C svadbu,zenili syna a ked siel sprievod do kostola na sobas tak omylom sa im tam priplietli aj susedia Z pred branu a oni ich ponukli zakuskami.Tak susedia Z na druhy den vykrikovali C ze tie zakusky boli otravene a hadzali im ich cez cestu do dvora.Túze pjekná podívaná. :-DDDD

mentollka

No ako? uz vsetky robite chlebiky a ocka?
Moje deti pospinkali 2 hodiny aby vydrzali do polnoci,take su teraz dobrulinke.....:-))
Nemozu sa dockat ohnostroja (urcite aj Azor)
My mame dvoch susedov suseda-Z a suseda-C. Z a C sa uz dlhe roky nenavidia,zavidia si vsetko a robia si zle kde len mozu.Ohovaraju sa,dokonca ich zeny sa opluvaju a biju a znizuju s k takym veciam ako je vykrikovanie si nechutnosti z jedneho dvora do druheho.Ked si Z kupil dreveny altanok C mu ho v noci podpalil,ked si C kupili gril a grilovali do rana do 02:00 na druhy den si aj Z kupil gril a griloval do 05:00 s harmonikou.Ked si C nastriekali dom na bielo,Z si o 5 dni dali nastriekat na kriklavo zeleno.Ked si C kupili jeep, tak Z kupili o mesiac o pol miliona drahsieho tatosa.Ked si Z urobili v zahrade jazierko a posadili okrasne dreviny,C im do jazierka v noci vyliali mocovku a na novu zahradku vypustili ovce ktore to zlyncovali.atd atd.Preco to pisem? Je silvester a Z a C si ako kazdy rok nakupili tony pyrotechniky aby sa opat predviedli kto ma krajsi a drahsi ohnostroj a aby ukazali tomu druhemu ze je len obycajne hovno :-)
To pre vsetkych susedov znamena nemalu financnu ulavu za nakup pyrotechniky,lebo nase ohnostroje su nic oproti ich ceremonii ako keby tu cinania oslavovali rok draka.Vlani sme mali za rovnych 1000 korun "rimsky ohnostroj" a oproti susedovmu vyzeral ako biedna prskavka,nakolko ich "nehynuce" detonacie tu bolo pocut do 01:45 kedy vypustili posledny tromf a zvitazili tak v pocte striel aj v efektoch nad prasivym superom.V praxi to vyzera tak,ze o polnoci vypustia taku tu lacnotu - 2-3 tisicove ohnostroje,potom pockaju a znizuju pocet vybuchov a snazia sa oklamat suseda C ze koncia,ten v presvedceni ze vyhrava vypusti nadherny ohnostroj za 5 tisic a vzapati sused Z z hlasnym "chachááá!" vypali dalsie a dalsie ohlusujuce a oslepujuce katastrofy a nahlas pocita pocet ran,aby bolo tomu prasivemu kojotovi za plotom jasne ze on vyhral.
...a tak sa vsetci pozerame,kto kedy kolko a ake krasne ohnostroje prave predvadza.A dnes som nahodou videla ako Z susedia vyberali pyrotechniku z privesneho vozika do garaze a bola to pekna municia,pocitam ze do rana budeme mat co robit nielen my ale cela ulica. ááách asi by mali zacat vyberat vstupne :-DDDD
Krasneho silvestra prajem vsetkym,aj ked asi nemate takych uzasnych susedov ako my tu v "zapadykove",hlavne to prezite vo veselosti a nech vam ziadna zbludila strela nepride oknom do bytu a nikomu neublizi.Ppapap pekny vecer.