Mam AIDS

sage

joj, keby bol zaciatok januara, tak placte, ale konci februar, zaraz je tu jar. nechce sa mi rataz presne, ale uz sa len cca 30 krat vyspime :-)))

sage

mne vyhovuje 25°na nulou :-)))))
a my tu fakt nemame ziaden sneh.
mne by nevadilo, aj keby ho bolo vela, u nas odmeta chodnicek k bytovke nasa stara suseda. od piatej rano beha s metlou a potom sa stazuje, ze nikoho ani nehne upratat to, ze ona stara baba musi take robit, aj ked nevladze. mozem ja zato, ze ked vstanem, nie je uz co upratovat? iba keby som sla o druhej, ked idem do postele :-))))

mentollka

ked je mraz viac ako -5 tak pes uz skriabe na dvere od kotolne,on tam prespava rovno pri kotli na takej hunatej deke(ach ake romanticke,to ma ako krb a ovciu predlozku)
ked zacne skriabat,uz vieme ze nastanu mrazy,to mame miesto barometra.
esteze nemame tie sliepky,neviem ako by sa tam spolu pomestili.
rano by som asi vynasala mrtvolky a zametala perie.

mentollka

vierka a co my na kysuciach? my sme tu odrezani od sveta,vonku zaveje ako v sci fi,ani nemas kam uhnut pred autom.na dvore uz mame haldy snehu skoro po strechu.ale teraz zacalo mrznut,uz je -12,pocitam ze do rana to este vysvihne.nemam rada silne mrazy,mne vyhovuje tak max.-5,potom uz trpim.brŕŕŕŕŕ

sage

aha, no to je tazke. vy ste vitani kedykolvek, ale kam by sme v byte dali sliepky a psa? sliepky by zaraz deti osklbali a pes by knucal, ze chce domov...