Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Mentolka, už si aj návšteve ustlala? Možno len na to čakajú!
Aj ja už idem, ešte čakám na muža, kým sa vráti z wc, nakrémujem si päty, lebo tá blahodárna chlórovaná voda mi ich vysušuje a chŕŕŕŕ! Mám hlavu ako bedňu z tej nádchy...určite som to chytila včera u dr, keď som si bola dať potvrdiť prihlášky...20min ma tak ochrchlávali chorí ľudia...no super.

mentollka

dobre idem sa oddavat blahodarnym ucinkom chlorovanej vody na pokozku+ blahodarnym ucinkom spanku na centralny nervovy system :-)
dobru nocku vam,ucastnicky tohoto fora moje verne,papá

mentollka

jezis sage teraz ma nieco napadlo s tou kavou chrŕŕŕ.
moja mama bola ucitelka a casto k nam chodili na navstevy jej kolegyne zo skoly a otec ich nemal rad,vzdy hundral ze su to kozy a pod.a raz ked sa usadili mama hovori otcovi aby im spravil kavu a otec akurat zavaral uhorky,tak s tym vriacim sladkokyslym nalevom zalial kavu.to potom sudruzky ucitelky bezkali na wc!

mentollka

no manzel je stihlucky az velmi, a to svokrovci nemozu ako obezna rodinka prezit ze ich dieta je take a pripisuju to za vinu komu? ano mne,ja som ta bestia co mu nedava jest. :-)))))))))

sage

mentu, navsteva je stale tam????? to su fakt vytrvalci. no nech ta tesi, ze im je u vas dobre.... sprav kavicky-zabijakov. ked im bude zle, iste pojdu....
a posli mamku sem na aids, nech ona nieco popise :-))))

sage

no hej, dobra perspektiva, ze aspon manzel nebude mat otlaky. ja vam poviem, ked som na tvrdom povrchu, mam otlacene stavce :-)))))
mentus, ale manzel je stihlucky. asi potom jediny z rodiny.
nasi tiez bastia piate cez deviate, maly zje sam aj tristvrte pizze, a stale su chuducki.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk