Mam AIDS

sage

aj nam sa niekedy stane, ze mame navstevu, ktora nevie ako sa rozlucit. ja slusna ich nevyhadzujem. deti su uz nervozne, mala chce pit mlieko, vala sa po mne a navsteva mi dobrosrdecne povoli nadojcit dieta pred nimi, dam deti kupat do vanicky a navstevu este vzdy nenapadne, ze uz je neskoro a treba ist...

mentollka

sage neviem ci by som zvladla este nejaky monolog :-)
teraz som tam nechala mamu,chudera ta si vypocuje...chrŕŕŕ

nellka

No vidíš, pekné riešenia si našla:)
Prikláňam sa ale k tej prvej možnosti...ale poradím ti, maca tam nedávaj, radšej svoju fotku...a každú polhodinu meň fotky- jedna usmiata Mentolka, jedna vážna a ja ti ručím za to, že návšteva bude spokojná, že sa s nimi nenudíš!

mentollka

alebo moznost B:navsteva vie ze beriem ATB a chce mi sprijemnit cas kym ich uzijem,zalezi im na tom aby som davku vybrala vcas a nezaspala.

mentollka

nepokecali,navsteva vedie monolog,zrejme ide o jedinca co sa potrebuje vyrozpravat vdacnemu posluchacovi.
myslim ze ked tam posadim plysoveho macika a pojdem sa sprchnut ani nepozna rozdiel :-)

nellka

Mentuš, čo ich tak obsluhuješ? Však si dopredu nevedela, že prídu. Ja mám šťastie, mne takéto návštevy nechodia. Prídu aj neohlásené návštevy, ale sú to obyčajne ľudia, ktorí ma ešte viac nezamestnávajú. Tak vravíš, že ste si výborne pokecali? Chi!

mentollka

proste mi len vadi ked sa niekto dotrepe o 7mej vecer s tym ze ide na hodinku pokecat a je 21.30 a navsteva je v najlepsom,este zrejme nema ani polovicu rozhovoru za sebou.a to este cakam kym odcvalaju chcem sa ist sprchovat.