Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Ach, máš to ťažké, dúfam, že ja nebudem patriť do tej druhej polovice, ale však mozog sa mi snáď zapne, keď začnem študovať.:)

mentollka

tu som tu,poslusne sa hlasim.
nam sa ohlasila navsteva,vecer prisla dost neskoro,tak som robila cajicky,kavicky a viedla slusny rozhovor.navsteve nevadilo ze som odbiehala kupat deti,dovarala veceru,musela dokrmit malu,este varila cajicky,krajala detom jablcka,varila kavicku,starsiu skusala basnicku,chystala veci do skoly a skolky na zajtra,varila 150 kavicku....
uz mi sibe.

sage

ahojte, kde ste, kto ste? nik sa nehlasi. nashi drvi anglictinu, tam ma ospravedlnenu absenciu, ale co ostatne?
ja uz treti den beham sto jarnych, kazdy den som dostatocne utahana, ale zijem.
dnes som skusala zasa a zas to bola hroza :-((((( ja uz neviem co s nimi. ti prvi urobia vzdy vyborne, na prvykrat a ti posledni, no hroza, im venujem 90% svojho casu, vyhradeneho na skusanie... keby som nebola taka aka som, nedavala by som im cierne terminy a mala by som svoju pracu davno uzavretu. oni nie,

sage

hahaha, nellka, ja mam uz sacrum v horizontale, uz len dostat zvysok tela do rovnakej polohy.
zajtra vsetkym uspesny den

nellka

Baby, idem sa uložiť do horizontálnej polohy, aby sa mi ráno ľahšie vertikalizovalo. Tak sa majte, chorým osobám želám kľudnú noc a samozrejme aj tým zdravým, papa!

nellka

Sage, tak oproti synovi veľký zadok máš!:)
Joj, Nashi, písala som ti mail, necítiš si jednu stranu tváre? A to si chytila zo zuba, či ako si k tomu prišla? Analgetiká sú jediná záchrana...a s robotou si hlavu nelám, však si nevymýšľaš, si chorá, neboj, keby bola kolegyňa chorá, tak si z toho tiež hlavu nerobí a pekne leží doma. Aj mne to bolo kedysi trapné, že musia za mňa robiť...ale veď ja tiež robím za ne, keď sú choré, alebo majú choré deti, alebo mali štud. voľno...ktoré, kurník šopa, ja ani nedostanem:( A fuj, už som zase pri škole.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk