Zadobrotu nazobrotu-tyrana zena

Príspevok v téme: Zadobrotu nazobrotu-tyrana zena
tana_2

Mam kamaratku-vlastne to nieje ani kamaratka.Pred dvoma rokmy sme sa stretli v nemocnici ked sme mali chore deti tak tam sme sa dali do reci no a ostali sme v kontakte odvtedy bola u nas aj s dcerou len raz a to bolo no skoro pred dvomi rokmi tak sme boli len v telefonickom kontakte a to mi volala len ked nieco potrebovala hlavne peniaze.Ide o to,ze ona je slobodna mamicka nema doma zazemia jej otec zomrel a mama ta je castou pacientkou na psychiatrii ma este 3 surodencov.Biologicky otec jej dcery nieje zapisany v rodnom liste,ale dala tam zapisat jej vtedajsieho priatela a mala ma aj jeho priezvisko.Ten chalan je od nej o 16 rokov starsi ona ma 22.On ju stale bil,tyral,znasilnoval...to vsetko pred ocami malej.Dokonca s nim otehotnela,ale on jej neveril,ze to bolo od neho pretoze on bol dlho zenaty a s manzelkou nemohli mat deti.No a on ju bil aj ked bola tehotna ved som bola zanou aj v nemocni ked ju tehotnu dobil so zeleznou tycou.Narodil sa jej zdravy syn a dala ho na adopciu.Vcera mi zavolala,ze ci nemoze mala u nas ostat,ze potrebuje ist do Bratislavy nieco vybavit,ale ze rano sa vrati manzel nebol nadseny,ale mala napokon u nas ostala.Ten jej priatel co s nim cakala syna parkrat prisiel ku nim v noci a dobijal sa dnu rozbil im dvere...riesila to velakrat aj policia.Tak manzel sa bal toho,aby neprisiel aj k nam a nenarobil nam problemy.Povedali sme jej,ze ked rano nepride tak volame policiu,ze nechala detsko,prisla rano o 7-mej ja som sa potesila,ze kludne odvediem syna do skoly,ale to som sa velmi milila ona dostala epilepticky zachvat volala som sanitku ta prisla a vzala ju do nemocnice kde bude do piatka vraj no a mala ostava zatial u nas.Neviem co mam robit.Verim,ze to ma naozaj tazke,ale ona proste pritahuje a potrebuje takeho chlapa co ju zmlati.Priznala sa mi dnes,ze bola s kamaratom v Bratislave a on ju zbil ta bitka vyvolala dnesny zachvat+alkhohol.Vcera ked doviedla malu mala vypite bolo na nej vidiet a aj strasne citit.A este k tej BA urcite tam nebola,ale isla slapat,pretoze malu doviedla s takou holkou kur....ou co dalej?Zadobrotu nazobrotu.

enya

Ľutovať takúto ženu a deti nechať napospas osudu? Tej žene je jedno, čo sa deje s jej dieťaťom. Poznám prípad, kde matka troch detí "prevádzkovala" prostitúciu priamo u nich doma. Deti museli čakať vonku- či pršalo, bola zima, alebo teplo, močili a veľkú potrebu vykonávali vo vchode za výťahom, chodili hladné a smädné. Domov sa mohli vrátiť, keď sa vystriedala "klientela". Mnohí si mysleli, že deťom je lepšie s takou matkou, ako so žiadnou matkou. A to je hlúposť. Absurdita. Nakoniec deti vzala sociálka priamo zo školy do ústavu. Tú matku som stretla- asi na tretí deň od odobratia detí. Vysmiata, veselá, v spoločnosti dvoch chlapov. A nikdy nezabudnem, ako mi jej malá dcéra na ihrisku povedala, že "bola som doma , je u nás taký ujo a mame tieklo po brade mlieko."(pristihla ich pri orálnom sexe) HNUS. Takáto žena má vychovávať deti?

tana_2

zajtra chce k nam prist,ale urcite nepride ani sa neozve som zvedava kedy pustia tu pani z nemocnice co jej ponukla pomoc.

wowo

A neexistuje nejaka forma kontroly alebo, nejakej sestry zo socialneho uradu ktora by tu matku kontrolovala, alebo jej pomahala? Neviem ci je najlepsie riesenie detsky domov,deti su radsej aj zo zlym rodicom ako uplne same,,ale to je individualne.Mozno by bolo dobre oslovit nejaku pestunsku rodinu co by sa docasne o malu postarala.Staci oslovit niektore centra ako je napr www Nadej.sk, tam su odbornici a maju skusenosti a vyhnes sa kontaktu zo socialkou, oni v tychto centrach by zhodnotili dalsie moznosti ktore sa daju urobit. Inak az tak odsuzovat tu matku netreba, koli tomu ze slape, skor ju treba lutovat a jej psychologicky pomoct. Ale urcite sa nenechaj vyuzivat citovo. Aj tak ty jej nedokazes pomoct, ale odbornici a aj tym to da zabrat.

sobik

Jednoznacne ju treba nahlasit na urady,toto nema nic spolocne so sucitom k nej,je to ozranka a nema ziadne city a tie materinske uz vobec.Iba ta vyuziva a hra na teba dost dobre divadielka.

skalicanka

kimka asi si necitala vsetko dost pozorne.To dieta vyrasta v takom prostredi kde sa stretava s hladom,bitkami,nema dostatocny spanok ked mater do noci mulatuje a sexuje s chlapmi,nenaje sa ako ma, aj ked by sa mozno chcela,matka jej jedlo odopiera a vzbudzuje u nej pocit viny ked sa naje.Potom pride do ineho prostredia a tam je vsetko presne naopak,ludia jedia,ma klud,hra sa, v pokoji zaspava.A takto dookola ako na husenkovej drahe,raz tak,raz onak.Ako vie co je spravne a co sa ma robit a co nie.Je urcite poriadne zmatene a v hlavicke jej to bije na poplach.A tu jej hnusnu mater by som kludne nechala zavriet.Je to obycajna kurva (pardon za vyraz ale je) a o deti nema ani minizaujem,presne ako povedala enya,je to hnusny parazit.A tebe sa kimka za tie telenovely ospravedlnujem ale zdalo sa mi to naivne co si jeju napisala tak prepac.

enya

V každom prípade kontaktuj sociálku a políciu, poprípade detských lekárov detí, či školské zariadenie, ktoré navštevujú a to čo najskôr, kým sa nestane nejaké nešťastie. Tento prípad nemôžeš riešiť Ty, ale kompetentné úrady. Žena, ktorú spomínaš na Tebe evidentne parazituje.

kimka

Neboj sa skalicanka naivna nie som a v zivote nikdy som telenovelu nesledovala. No tak potom nezostava nic ine len jej to dieta vziat, no co uz. A to ako podla teba kazdy kto takto zije skonci v blazinci s poruchou osobnosti? Vies potom kolko by sme museli mat na slovensku takych ustavov, na kazdom kroku...

skalicanka

kimka nebud naivna asi pozeras vela telenovely alebo citas iba rozpravky s dobrym koncom? Ta mrcha to ma proste v povahe,geny neoklames.Ta bude chlastat vzdy,vsade a vsetko,nebude sa o malu starat ani blbym omylom a na uvedomenie si co dieta pre nu znamena mala uz 3-4 roky.Mala ak ostane s nou skonci v blazninci s poruchou osobnosti este pred pubertou.Jej mater si je vedoma ze korculuje na velmi tenkom lade a moze o nu prist vlastnou vinou behom minuty a predsa si neda povedat,ako vravim je to v genoch je to silnejsie ako ona.