Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Operácia kŕčových žíl

Príspevok v téme: Operácia kŕčových žíl
katkazilnata

Na nohach mam uz dost dlho krcove zily,v poslednych rokoch sa to zhorsuje,najma v lete to dost boli.Odhodlala som sa zajst k lekarke a poziadat ju o posudenie nutnosti operacie.Uznala ze operacia je v mojom pripade nevyhnutna.Preto prosim ludi,ktori uz operaciu absolvovali aby mi pomohli s vyberom vhodneho odbornika,nemocnice a sposobe vykonania operacie.Pocula som ze to ide viacerymi sposobmi,ktory je ten najlepsi? Takisto ma zaujima pooperacna starostlivost,hojenie,budem rada ak mi napisete seriozne,dost sa bojim,dakujem katka.

katikprievidza

Kŕčové žily - v čase od 4.12. do 7.12.2016 som absolvovala operáciu kŕčových žíl v Bojnickej nemocnici.
Veľmi som sa bála, nevedela som, do čoho idem. Ale som to zvládla, vďaka zlatým sestričkám, perfektnému operačnému tímu, mala som lokálne umrtvenie, po pravej ruke milú, zlatú pani doktorku - anesteziologičku a lekárov,ktorých som skrz zábranu nevidela, ale keby sa dalo, radšej by som sa s nimi stretla niekde inde ako na oeračném stole, boli perfektní. A oddelenie, ani nehovorím - lekári, sestričky a pomocný personál, no perfektní ľudia, za čo im veľmi ďakujem a vrelo odporúčam všetkým ustráchaným ako som bola ja. Už som tri týždne po operácií, modrinky ešte slabé sú, ale už pracujem.

mima33

pekný deň všetkym ,, ja by som mala ist na operaciu krčovych žil,,, dost sa bojim ,,, preto sa chcem dat uspat ,, ake vyšetrenie sa musia pred operaciou absolvovat? a poradte my dobru nemocnicu ... okrem LC.... dakujem

OlinkaZ

Uf, operacii krcovych zil sa mi nastastie podarilo vyhnut sa. Mala som casto pocit bolavych, tazkych a opuchnutych noh, ale uzivam sanguiflow a vdaka nemu uz nemam pocit opuchnutych noh

bojama

Som desat dni po operacii krcovych zil . Pred operaciou som bola vo velkom strese ,pocula som o velkych bolestiach a vsetko okolo toho len zle.
Moju operacia som postupila v nemocnici Poprad . Po opeacii som nemala zatial ziadne problemy , ziadne bolesti . Nohu mam pocas celeho dna stiahnutu zdravotnymi pancuchmi / okrem okamihu sprchovania / . Caka ma este druha noha verim ze to bude taktiez bez problemov .
Dakujem lekarom chirurgickeho oddelenia v nemocnici Poprad za ich vysoku odbornost a ludskost.

bojama

Som desat dni po operacii krcovych zil . Pred operaciou som bola vo velkom strese ,pocula som o velkych bolestiach a vsetko okolo toho len zle.
Moju operacia som postupila v nemocnici Poprad . Po opeacii som nemala zatial ziadne problemy , ziadne bolesti . Nohu mam pocas celeho dna stiahnutu zdravotnymi pancuchmi / okrem okamihu sprchovania / . Caka ma este druha noha verim ze to bude taktiez bez problemov .
Dakujem lekarom chirurgickeho oddelenia v nemocnici Poprad za ich vysoku odbornost a ludskost.

Ef

Po troch okoch po laserovej operacii sa mi zily opat vratili. Rad by som natrafil na skutocneho doktora odbornika, ktory mi da zily Do poriadku. Mam tridsat rokov. Kto je na slovensku najlepsi? Kto je najlepsi v susednych krainach? Napiste prosim kontakt, dakujem :)

Ef

Po troch okoch po laserovej operacii sa mi zily opat vratili. Rad by som natrafil na skutocneho doktora odbornika, ktory mi da zily Do poriadku. Mam tridsat rokov. Kto je na slovensku najlepsi? Kto je najlepsi v susednych krainach? Napiste kontakt, dakujem

Dnumde

Zdravím som po operácii kŕčových žil 5dní mám problém s chodenim chodidlo nohy je citlivé a veľmi bolestivé a je trochu opuchnuté môže mi niekto poradiť ako ďalej spravovať liečbou ďakujem sp.

kamka01

Ahojte, som po operácii žíl v Bojniciach, klasická operácia, som veľmi spokojná, noha sa hojí,ešte sú zatvrdnuté miesta, brala som antibiotiká a liotongel, mala som len lokálnu anest.,jeden deň po nej musí človek byť na lôžku, v nemocnici som bola tri dni, výborný operačný tým, dlho som sa odhodlávala, ale kľudne by som opäť išla.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Operácia kŕčových žíl - Fórum - ZDRAVIE.sk