Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ach ten nestastny zub!

Príspevok v téme: ach ten nestastny zub!
hafhaf

Prosim o radu- zlomil sa mi predny zub,dvojka vlavo este pred polrokom v anglicku,na vianoce som sice bola doma ale iba na 5 dni a zubar vtedy nerobil,takze idem az teraz.Zub sa mu zlomil na polovicu,koren ostal v dasne,islo o uz predtym oslabeny zub,v mieste kde bola blomba sa zlomil.kusok mi trcal z dasna ale casom dasno zarastlo a koren ostal uvazneny pod nim.Teraz neviem co ma u zubara caka,bojim sa toho vsetkeho,neviem si predsatvit ako mi to vytrhne a kolko ma to bude stat.

cajka01

prosim o radu....mam 5 rocnu dcerku, ktorej vytiahli 5 mliecnych zubov, a po jednom - stolicke, jej ostal koren v dasne-citit to na dotyk-jazykom ci prstom,co teraz? treba to vytiahnut? alebo ako to bude dalej ked jej bude rast trvaly? dakujem za pomoc....

wendulka

hmm dost prekerna situacia,asi ti prereze dasno ale ako to bude vyberat netusim asi do toho da nieco ako hmozdinku? a cena okolo5 -6 ak si nebola vlani na prehliadke hradis si v plnej vyske vsetky ukony.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ach ten nestastny zub! - Fórum - ZDRAVIE.sk