Velmi popraskane pery

rada poradím

Ja mám dcéru, ktorá je v puberte a má tiež veľmi popraskané pery,ošupujú sa jej,praskajú až do krvi.Bola u kožnej lekárky,tá jej dala nejaké mastičky,ale podľa mňa jej to vôbec nepomáhalo.Nakoniec nám známa poradilia vazelinu(čistú)dá sa kúpiť bežne v lekárni,je určená na vysušené problematické miesta a okrem pier ju môžete použiť aj na popraskané ruky,takže odporúčam,máme po nej výborné výsledky,pery chráni aj počas nepriaznivého počasia.Cena je prijateľná,dali sme za ňu okolo 2.50 eura a vydrží dlho.Dúfam že pomôže.Pekný deň.

jajkafr

ahojte na suché popraskané pery je dobrý Calcium panthotericum (klasická kalciová masť) kvôli liekom mi strašne schnú pery a jedine čo mi pomáha je toto a potom ešte Infadolan, ale zdá sa mi, že kalicovka je lepšia...

zuzlicka

mne doktorka predpisala vitamin B a vtedy mi pery zacali praskat... skusala som rozne masticky a nic mi nepomaha

papaja

mne najviac pomohol (a to som toho skusala vela) obycajny jeleni loj,taky bledoruzovy,prve aplikacie sice nic moc ale po takej stvrtej je super,jemny,hydratuje,lacny nenormalne a spravi dobru sluzbu,po labellach a spol som mala pery suche este viac

zuzic

ahojte, mala som popraskane pery snazila som sa to riesit, no uz ich nemam popraskane ale napuchnutu celu dolnu peru a take chrasticky mam. velmi stipu...co by mi mohlo pomoct?

anbusa

Lucinka zrejme máš v tele nejaky zapal alebo virus alebo máš málo tekutín.Piješ dosť?? pery len tak same od seba niesdu suche. snad len v extremnych horucavach.