Svrbive vyrazky

Príspevok v téme: Svrbive vyrazky
jaja

uz par dni sa mi na tele robia take vyvysene vyrazky naruzovkastej farby-ked su v klude tak telovej farby, ked svrbia a skrabem ich tak scervenaju. su vyvysene nepravidelny tvar a priserne to svrbi. najviac navecer alebo rano. mam aj tie stare, ale vzdy sa mi niekde vyhodi nova,ktora potom svrbi najviac. o co vsetko sa moze jednat?

kepi

mne satvoria vyražky po celom tele ale hlavne vdolnej časti tela v zime zmiznu a v lete ako posiata dolna čast tela.Su to take červene kružky a v strede biely pupenec ,svbi to už mi robily mnoho vyšetreni ale nič same liečby ale nič z toho.

erikerikerik

Mne sa pri vyrazkach najviac osvecilo vyggolit obrazok kde je rovnaka lebo podobna vyrazka a potom podla nazvu obrazku zistit o co ide.

Dajte si teda do googlu "vyrazky" alebo nieco podobne a vyhladajte obrazky.

Taketo symptomy ake opisuje "jaj" mam teraz aj ja a vyrazky vyzeraju ako pri ochoreni s nazvom "zihlavka". Pozri: zdravie.pravda.sk

Vela zdravia vsetkym!

Mišulik

presne take svrbive vyrazky mam aj ja a som uz z toho zufala, minulu noc som ani nemohla spat, ide mi to na nervy a svrbi to vkuse a tak po celkom tele, ze uz radcej ani neskrabem, lebo neviem kde zacat... :( myslim, ze je to asi alergia alebo co ine.. mame to doma skoro vsetci :( uz aj prach na pranie sme vymenili... zvierata nemame... ja uz neviem :( zajtra idem ku doktorke, tak som zvedava....

citygirl

Este som chcela dodat, ze tym ze sa utlmilo svrbenie (po bananovej supke), prestala som si to skrabat a drazdit a postupne mi to odislo. Kym som to mala svrbive,stale som si to skrabala a rozsirovlala.

citygirl

vyrazky, ktore popisujete mozu mat rozne priciny. Nikektore prispevky zneju ako keby to boli stipance po plostici postelnej (ziju v matracoch), niektore su reakciou na jedlo (alergeny), reakcia na lieky, ine mozu byt sposobene hormonalnou nerovnovahou.Mne sa vypypala cela hrud ako reakcia na spodne pradlo zo syntetickeho materialu. Skusala som vselijake maste proti svrbeniu, ale jedine, co mi naozaj pomohlo proti svrbeniu, bola ludova liecba z eartclinic.com: - potriet svrbive vnutornou supkou z banana. Vyskusajte, nic tym nestratite.

biela mačka

Mne sa takto vyrážky vyhodili po návšteve nemocnice, kde som pár dní ležala. Tak neviem, či to nemôže byť reakcia napríklad na dezinfekšné prostriedky.