FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Svrbive vyrazky

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Svrbive vyrazky" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    jaja30.01.08 20:45??.??.106.170

uz par dni sa mi na tele robia take vyvysene vyrazky naruzovkastej farby-ked su v klude tak telovej farby, ked svrbia a skrabem ich tak scervenaju. su vyvysene nepravidelny tvar a priserne to svrbi. najviac navecer alebo rano. mam aj tie stare, ale vzdy sa mi niekde vyhodi nova,ktora potom svrbi najviac. o co vsetko sa moze jednat?

• JoKo7828.10.14 07:18??.??.170.19

dnes rano som nasiel na oboch stehnach, na identickom mieste vyrazky,cervene a v strede biele kolecko, neviet co to moze byt? ani to nesvrby, len mam dva flaky na stehach, na jednej nohe ich mam asi 15 flakov a na druhej nohe jeden velky cca 5cm a cca 5 malych, zeby alergia na nieco? poradte dakujem

• redka15.04.14 20:59??.??.5.76

na ktorych miestach sa ti vyhodili? kde ich mas najviac?

• Gili315.04.14 19:39??.??.159.140

ahojte aj mne sa spravili vyrážky na celom tele už ich mám 7 dní a 2 dni sa nerobia potom sa my spraví aj

7 odrazu a doktorka poradila dithiaden a natierať púdrom ale nejako to nepomáha a furt pribúdajú mal to niekto z vás a ako ste sa toho zbavili lebo také niečo som pred tým ešte nemal...

• Denix17.12.13 22:08??.??.144.191

Ahojte, tak som sa dnes od nasej detskej lekarky dovzedela, ze taky sarlach (spalovu anginu) moze kludne mat aj dospely clovek. Napada sice hlavne deti tak do 12 rokov, ale sama nasa doktorka ho uz mala neraz od kedy pracuje ako doktorka...

no a sarlach ma najprv 2-3dni teplotku a potom sa clevek vyhadze - hlavne na rukach a clenkoch a vraj aj v miestach pod nohavickami (slabiny).

• Denix17.12.13 08:08??.??.144.191

Ja si myslim, ze toto moze byt pasovy opar, pripadne 5ta, 6ta choroba. Treba zajst za lekarkou.

• Loliiiiiii13.09.13 11:49??.??.13.143

Ahojte... Uz asi tyzden mam na tele presnejsie na bruchu aj na chrbte a na rukach z vnutornej strany take male vyrazky ktore ani moc volnym okom nevidno len na dotyk je ich uplne citit... Aj ma to svrbi... Neviete mi poradit co si nato mam dat? Alebo z coho by to mohlo byt? Nejedla som nic nove za posledny cas.. Moze to byt zo solarka?

• smilex)21.04.13 01:59??.??.12.212

ahojte už viete čo na tie vyrážky pomáha??

• kepi08.07.12 08:26??.??.197.48

mne satvoria vyražky po celom tele ale hlavne vdolnej časti tela v zime zmiznu a v lete ako posiata dolna čast tela.Su to take červene kružky a v strede biely pupenec ,svbi to už mi robily mnoho vyšetreni ale nič same liečby ale nič z toho.

• erikerikerik20.05.12 14:46??.??.187.88

aj ja (z vlastnej skusenosti) potvrdzujem, ze bananova supka pomoze. dakujem "citygirl".

• erikerikerik03.04.12 20:49??.??.185.67

Mne sa pri vyrazkach najviac osvecilo vyggolit obrazok kde je rovnaka lebo podobna vyrazka a potom podla nazvu obrazku zistit o co ide.

Dajte si teda do googlu \"vyrazky\" alebo nieco podobne a vyhladajte obrazky.

Taketo symptomy ake opisuje \"jaj\" mam teraz aj ja a vyrazky vyzeraju ako pri ochoreni s nazvom \"zihlavka\". Pozri: zdravie.pravda.sk

Vela zdravia vsetkym!

• tpch105.03.12 20:23??.??.6.240

no ked to mate doma vsetci, tak alergia to nebude. Tipujem svrab.

• Mišulik05.03.12 19:46??.??.39.2

presne take svrbive vyrazky mam aj ja a som uz z toho zufala, minulu noc som ani nemohla spat, ide mi to na nervy a svrbi to vkuse a tak po celkom tele, ze uz radcej ani neskrabem, lebo neviem kde zacat... :( myslim, ze je to asi alergia alebo co ine.. mame to doma skoro vsetci :( uz aj prach na pranie sme vymenili... zvierata nemame... ja uz neviem :( zajtra idem ku doktorke, tak som zvedava....

• zdravieprevs06.02.12 10:06??.??.69.65

Bananova supka? To vyskusam

• citygirl06.02.12 07:37??.??.235.68

Este som chcela dodat, ze tym ze sa utlmilo svrbenie (po bananovej supke), prestala som si to skrabat a drazdit a postupne mi to odislo. Kym som to mala svrbive,stale som si to skrabala a rozsirovlala.

• citygirl06.02.12 07:33??.??.235.68

vyrazky, ktore popisujete mozu mat rozne priciny. Nikektore prispevky zneju ako keby to boli stipance po plostici postelnej (ziju v matracoch), niektore su reakciou na jedlo (alergeny), reakcia na lieky, ine mozu byt sposobene hormonalnou nerovnovahou.Mne sa vypypala cela hrud ako reakcia na spodne pradlo zo syntetickeho materialu. Skusala som vselijake maste proti svrbeniu, ale jedine, co mi naozaj pomohlo proti svrbeniu, bola ludova liecba z eartclinic.com: - potriet svrbive vnutornou supkou z banana. Vyskusajte, nic tym nestratite.

• biela mačka05.02.12 18:41??.??.205.141

Mne sa takto vyrážky vyhodili po návšteve nemocnice, kde som pár dní ležala. Tak neviem, či to nemôže byť reakcia napríklad na dezinfekšné prostriedky.

• PePra18.12.11 03:20??.??.32.206

neonin prosim ta polsi mi radu aj ja mam take cervene bodky na celom tele a je to dost neprijemne lebo si kamrati myslia ze mam blchy co dufam ze nemam :/ diky moc za pomoc :)

• Tuta06.11.11 10:29??.??.140.93

Dobrý deň,

chcem sa spýťať, ja mám asi týáždeň na nohe dole ako mám členok smerom k prstom 5 vyrážok, také pupence, ružové, veľmi svrbia najmä večer a ráno, cez deň nie. Najprv som natrela fenistilom, ale veľmi nepomáha, potom teraz natieram tekutým púdrom. Neviem, čím to je. Poraďte.

Ďakujem.

• milili23.06.11 15:08??.??.64.125

manchini,

podla toho ako to popisujes to moze byt blcha... ta ma strasne svrbive drobne stipane, ktore maju chrastu po rozskrabani...

• jaromírrr23.06.11 09:51??.??.90.18

Manchini - a nemáš v tom starom byte nejaké zvieratká?

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Inzercia

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

30% zľava na ošetrenie pletu kyselinou hyalurónovou prístrojom Vital Injector.

Procedúry pre omladenie pleti s wallet zľavou 30%.

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Hotelio.sk - Last-minute pobyty v najlepších slovenských hoteloch

Výhodné pobytové balíky - Viac ako 160 ponúk - Garancia spokojnosti

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch