Svrbive vyrazky

Príspevok v téme: Svrbive vyrazky
jaja

uz par dni sa mi na tele robia take vyvysene vyrazky naruzovkastej farby-ked su v klude tak telovej farby, ked svrbia a skrabem ich tak scervenaju. su vyvysene nepravidelny tvar a priserne to svrbi. najviac navecer alebo rano. mam aj tie stare, ale vzdy sa mi niekde vyhodi nova,ktora potom svrbi najviac. o co vsetko sa moze jednat?

PePra

neonin prosim ta polsi mi radu aj ja mam take cervene bodky na celom tele a je to dost neprijemne lebo si kamrati myslia ze mam blchy co dufam ze nemam :/ diky moc za pomoc :)

Tuta

Dobrý deň,
chcem sa spýťať, ja mám asi týáždeň na nohe dole ako mám členok smerom k prstom 5 vyrážok, také pupence, ružové, veľmi svrbia najmä večer a ráno, cez deň nie. Najprv som natrela fenistilom, ale veľmi nepomáha, potom teraz natieram tekutým púdrom. Neviem, čím to je. Poraďte.
Ďakujem.

milili

manchini,
podla toho ako to popisujes to moze byt blcha... ta ma strasne svrbive drobne stipane, ktore maju chrastu po rozskrabani...

manchini

ahojte :)
potrebujem pomôcť.. v novembri som sa presťahovala do bytu v pôvodnom stave, kde sú staré postele, skrine, nábytok.. začali sa mi vyhadzovať malé vyrážky na pleciach a smerovali k lakťom. neboli to vyrážky ako typické akné, ale akoby ma niečo poštípalo, veľmi to svrbelo a stále si to škriabem až tak, že si zoškrabnem chrastu, takže sa mi to nehoji... pozorujem, že mám štípanec aj na predlaktí.. ja si myslím, že to bude nejaký roztoč alebo niečo také. bola som aj pri kožnej, no tá mi dala Eryfluid a Imacort krém. Tie vôbec nepomáhajú. Mám pocit, že ma svrbí už polka tela, už aj chrbát.. A takisto som sa pristihla, že ma svrbí aj pokožka hlavy..
Prosím, ak viete, čo by to mohlo byť, napíšte mi na mail.
Veľmi mi pomôžete
Ďakujem

dako

... neviem pricinu z coho to je , ale najviac pomaha velmi tepla voda , nie vriaca , ale dost horuca sprcha napr. na ruku , nohu vsade kde vyrazky su . Na nejaky cas to vie dobre ukludnit .

dako

... neviem pricinu z coho to je , ale najviac pomaha velmi tepla voda , nie vriaca , ale dost horuca sprcha napr. na ruku , nohu vsade kde vyrazky su . Na nejaky cas to vie dobre ukludnit .

dako

... neviem pricinu z coho to je , ale najviac pomaha velmi tepla voda , nie vriaca , ale dost horuca sprcha napr. na ruku , nohu vsade kde vyrazky su . Na nejaky cas to vie dobre ukludnit .

dako

... neviem pricinu z coho to je , ale najviac pomaha velmi tepla voda , nie vriaca , ale dost horuca sprcha napr. na ruku , nohu vsade kde vyrazky su . Na nejaky cas to vie dobre ukludnit .