liecba hpv muzi plus podpora imunity

Príspevok v téme: liecba hpv muzi plus podpora imunity
veronika

ahojte ma tu niekto skusenosti s hpv infekciou moj priatel ma hpv 18 su dake prostriedky na odstranenie ja som po operacii a bojim asa ze to dostanem od neho spat...moze to u nho len tak zmiznut a co je najlepsie brat na podpotu imunity a ako to mozem kombinovat dokopy chceme mat babo a bojim sa ze to dostanem spat od neho a co babo

michelina

ahoj,mne tiez bol diagnostikovany HPV virus 16, dokonca som uz aj podstupila operaciu, robili mi Konizaciu krcka maternice. teraz bude rok od operacie, pravidelne kazde 3 mesiace ma´m kontrolne vystrenia, takze by to malo byt ok. Dokonca i babo mozem mat. no ćo sa tyka toho ci to mozes dostat opat od partnera, fakt neviem.,,,tiez by ma to zaujimalo

veronika

ja som na cypre a tu sa bere aj vyter chalanovi akurat je to riadne drahe a ma hpv 18 tak ze s nim mozem mat normalny sexualnyzivot alebo sa bat zakazdym ze to dostanem nasoat

fiona

a ako tvojmu priateľovi zistili HPV, rozborom z čoho, krvi alebo výter ? HPV vírus sa dá jedine zatlačiť silným imunitným systémom, takže nemusíš ani celý život mať príznaky ako napr. gen.bradavice. Chlapi sú zvyčajne nosičmi, bez nejakých príznakov.

aloe

veronika,HPV je vírusové ochorenie,môže spôsobiť neplodnosť a u 1,4%žien aj rakovinu.Klasická medicína nemá na to liek,ale dá sa pomôcť prírodnými produktami z aloe vera.Poradím Ti,kde ich zoženieš:duratnakatka@zoznam.sk