Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah na dialku.mate skusenosti?

ofa

...inač aj mňa by zaujímalo ako môže fungovať napr. keď manžel odíde od svojej manželky a dieťaťa, nasťahuje sa k svojej priateľke s dvoma deťmi a mesiac na to začne chodiť na týždňovky. Ako je to s neverou. Nemáte skúsenosti????

juva

preto sa pytam lebo chodime spolu 2 apol roka a kzady den sme spolu.a bojim sa ze sa tak od esba vzdialime a tiez ze ma podvedie.+ sme dost ziarlivy.najviac vydrzime bez seba 2-3 dni a neviem soi predstavit ako to bude potom.rozmyslam ze budem dochadzat z po do Ke na vysku kazdy den.ale neviem ci to pomoze

zuzana175

mam priatelov - jeden par.su od seba cca 100 km.no on ju podvadzal so svojou byvalou.ona mu bola zevraj verna.....

janula11

Ahoj juva. Ja som so svojim priatelom spolu vyse troch rokov. On je zo zahranicia kde aj studuje ja zasa studujem tu na Slovensku. Nie je to vzdy jednoduche, no ak si navzajom doverujete a lubite sa- vsetko sa prekona. Sme spolu vzdy ked sa to len da a uzivame si jeden druheho. Laska nepozna hranice :-)

dvojbotka

no v aprli bude uz rok co som s priatelom,on je z ruzomberka ja z bratislavy,vidame sa tak 3,4 krat do mesiaca vacsinou spolu travime vikend,a telefonujeme o sto sest kazdy den a to nehovorim kolko sme spolu na icq :D.da sa to,uplne mu doverujem lebo viem ze ma miluje a uz si preskakal vselicim tak si myslim ze si nas vztah aj vazi.dokonca mi minule vravel ze je to mozno lepsie ze sa nevidame kazducky den lebo takto si viac vazime jeden druheho a nelezeme si na nervy.proste si vazime kazdy jeden moment co mozeme byt spolu a preto sa tam uz nenajde miesto na hadky,asi to bude divne ale ( klop klop )este sme sa ani poriadne nepohadali :)
aj ked jasne ze mi chyba klasicke randenie,hlavne ked vidim pariky na ulici...ale da sa to prezit,najma ked to tomu vztahu neskodi :)tak vela stastia

millinka

Mila juva, vsetko sa da, ak sa chce. Ja som po roku chodenia s priatelom odisla studovat na zapad (som z vychodu) na 5 rokov a zvladli sme to uplne v pohodicke. Domov som chodila raz za mesiac, niekedy aj menej, lebo to bolo financne narocne. Vsetko je postavene na laske a dovere. Jednoducho mala by si vediet, koho si si vybrala za partnera - ako velmi ta miluje a ako velmi mu mozes verit. Ak jedno z toho nefunguje, bohuzial, takyto vztah to neprezije....ale potom nemas co lutovat, nebol to ten pravy. Ale drzim palceky, nech sa dari :) .

zuuzu

juva...no to zalezi do viacerých okolností, ako dlho sa už poznáte ako často by ste sa vidávali...a záleží na tom aj ako dostatočne sa máte radi a ako vám na sebe zaleži.Moj priateľ teraz za mesiac odchadza vieš mám toruchu dost veľké pochybnosti ale verim mu, ale aj tak sa chcem snim určite o tom este povypravat že co ako si to predstavuje že či bude myslieť na mna..atd.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah na dialku.mate skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk