Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VlasY - rozstiepené a zn.

mira

Štiepenie končekov je z konzumácie ovocia a cukru. Ak ich nechceš ostrihať, namsti ich olejom, ale nie olivovým, ale sezamovým.

katarinazilina

Ahoj. ja si vlasy uz asi 3-4 roky farbim (garnier 9,3 - velmi svetla zlata blond). predtym som mavala znicene konceky a kadernicka povedala, ze raz zniceny vlas sa uz neda zregenerovat, proste musi odrast a je to pravda. Ked sa viac o vasy staram, rastu mi uz len krasne a zdrave a farbenie im uz tak neublizuje. je to aj o vyvazenej strave. ale vzdy naozaj vzdy pouzivam kondicioner, malinko ale predsa a raz tyzdenne si spravi nejaku masku alebo moje oblubene kokosovy horuci olej na vasy od Oriflame. Vasy ozivi, doda im lesk a rozziari farbu.

flower

rozstiepene konceky vlasov je nutne ostrihat, ziadna kura ti nestmeli uz znicene konce. vhodna je olivova kura: zohrej si par polievkovych lyzic olivoveho oleja z lekarne, zmiesaj ho s jednym vajickom a votri to do vlasov. a co sa tyka masiek - najlepsie su tie, ktore obsahuju kakaove maslo, ovocne vytazky, ucinne oleje. na suche a znicene vlasy najlepsie zaberu tie s olejovou bazou. a k tomu farbeniu - farbenie dost dopomaha k tomu, aby sa vlasy stavali znicenymi, tak ked uz si farbis, je lepsie pouzivat menej zatazujuce zmyvatelne sampony.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

VlasY - rozstiepené a zn. - Fórum - ZDRAVIE.sk