Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Nika_nika

Tiež mám výborné skúsenosti s Enzymaxom V. Dlho som sa bezúspešne liečila a až som začala užívať enzymax, mykóza sa už nevrátila

vendulka55

Ak vam možem poradiť, skúste zmeniť stravovanie. Ráno si dávajte probiotické jogurty alebo kefír, jedzte veľa zeleniny a obmedzte rafinovaný cukor - ten je totiž spúšťačom týchto neduhov. A na plavárni pozor na mokré plavky. Ja nosím vždy dvoje aby som sa po plávaní vždy hneď prezliekla do suchého

Sona345

Mne pomohlo až užívanie Enzymaxu V. Posobí proti plesniam, baktériám a zápalom, hojí sliznice a upevňuje imunitu. užívajú sa dve tabletky denne, je to len výživový doplnok, takže to kúpite normálne v lekárni.

matako

AHOJTE no ja už tymi problemami trpim niekolko rokov a už som vyskušala všetko možne ako cez rady hocijake že bavlnene spodne pradlo nekupať na na verejnych miestach vlastne pranie oblečenie atd a liekov roznych jaj ,aj ten WOBENZIN a ani toto mi nepomohlo to musi každy sam prisť nato čo mu vadi vraj je to aj životospravou a momentalne uživam probiotika CANDI STOP bežne dostupne na nete tak som zvedava ako toto mi pomože ale upravila som kus životospravu nie radikalne ale odburala s jedalnička hlavne sladkosti a sladke jedla tak som zvedava a všetko je u každeho idividualne čo je lepšie pre jeho organizmus .

Luboski666

Ahojte. Som sice chlap, ale chcel by som len povedat svoj pribeh... Dnes som uz s mojou polovickou pol roka... viem, ze trpi chronickym vytokom, ma bolesti pri sexe a svrbi ju, ako ona hovori "tam dole"... minuly tyzden jej gynekolog urobil ster a zistil, ze trpi ureaplazmou... oficialne " ureaplasma urealyticum ".... badal som trosku na nete a jej priznaky, ako som ich opisal, presne sedeli na tento virus... a zavazne, co je pre mna, je, ze doktori vysetrenia na tento virus NERADI robia, pretoze su drahe... ale udajne je tento virus velmi rozsireny.... ja som sa objednal u svojho urologa na vyter kvoli tomuto, ale vyzeralo to horsie ako na vysluchu na policii.... musel som udat meno jej gynekologa a niekolkokrat potvrdit, ze jej stery boli pozitivne na ureaplazmu... citil som sa fakt neprijemne..... mozno to nie je VAS pripad, ale skuste sa dat vysetrit konkretne na tuto "pliagu".... drzim Vam vsetkym palce...

marikakika

Ahojte. Mne po vyše roku trápenia nakoniec pomohli výplachy koloidným striebrom. Ničí to všetky baktérie, dávala som si aj probiotiká do pošvy po tom výplachu, ale nič. Nakoniec mi fakt pomohli výplachy a potom acidofilné mlieko na tampón, aby sa obnovila mikroflóra. Skúste...

Laurina22

Baby ja som si teraz dala vaginalny krem GYnazol,odporucil mi ho lekar a musim poklopat,zatial je to ok:-)Nic necitim,ziaden vytok,ziadne svrbenie...

Plus po kupani napr.na kupku si mam urobit vyplach s Rosalginom...