Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

zufalaAla

pomaha bratz aspon 6 baleni do roka, dOPHILUS PROBIOTICKE bakterie teda aspon mne mam s tym stale problemy ale, ked uz to citim, ze bude zase zapal spravim si vyplach s rosalginom a odide mi to...vytoky mam na dennom poriadnu:(co uz narobime, suvisi to z vlhkostou v posve, vzdy lepsie ako nebyt vlhka:)

pola569

Rosalgin výplach , naozaj výborne funguje , mne vždy pomohol , a keď som pociťovala , žeby sa kvasinky mali vrátiť , raz som sa prepláchla a bolo

flujsna

ahojte, má tu niekto skúsenosti s Rosalginom? prípadne s tabletkami(antibiotikami) a krémom DALACIN? pomohlo vám to na výtok? ďakujem. P.S. Prosím len seriózne odpovede

bejbyvi

mala som kvasinky, neviem ci kvoli antibiotikam, pretoze stravu mam zdravu, sem-tam samozrejme zjem kolaciky sladucke...

co mi pomohlo? isla so do lekarne a kupila som si jednorazovu tabletku(nemala som uz na vyber, lebo som sa toho snazila zbavit asi dva mesiace roznymi domacimi metodami, nic mi nezaberalo, a mala som 2 dni do odletu na dovolenku... a neuverite, ale pomohlo to..ten liek bol kedysi zevraj na lekarsky predpis, dnes je uz volno predajny, stoji okolo 5 eur. odvtedy - ziadne kvasinky!!! :)

ojka

???
joj, no už ma doraz
vieš, ja som riadne spala teraz asi od pol šiestej do nejakej tej pol desiatej, a to som sa cez noc neflakala a ani nežurovala a nič.Ak si jeden z tych čo si ide večer pokojne lahnut do postele a rano sa v pohode plný energie zobudí, tak možeš byť len rad,ja sa ti tu nemusím spovedať zo svojich problemov (;
A takisto mám povinnosti ako každý, ktoré sa snažím plniť a celkom sa mi to aj darí (: tak asi už len tolko k tvojej zaujímavej reakcii či komentu či ako to volaš (:

ojka

ou ou ,pekné privítanie na ráno,teda skôr už den...
bingham
ďakujem ti (: , aspon aj kvôli tebe viem, že tu nechodím nadarmo,aj keď si to často bohužial v podslednej dobe myslím,že tu fakt o to nik nestojí
???
ja sa ti važne ospravedlňujem, ak som sa ťa nejakým nazorom alebo myšlienkou či príspevkom dotkla,že tak na nás útočíš,ale ja fakt už neviem čo teda robiť

bingham

Ty truhlik otaznik, teba som tu este nevidel napisat ziadny normalny subiektivny nazor, okrem jedneho a to: ze ja som ojka a karioll

??? - ojka by ta svojimi vedomostami mohla ucit ty hlupak

Aj ten tvoj nick o tom svedci - ani nevies co si ???????

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvasinky, výtok z pošvy - Fórum - ZDRAVIE.sk