Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

barbi33

Wobenzym je fakt skvely ide o enzymovu liecbu je draha ale stoji za to !! je to novy typ liecby a robi zazraky v roznych oblastiach

patulik25896

Caute baby, idem Vam poradit pretoze ja som takychto for precitala neurekom kvoli kvasinkam. Po dlhorocnych bojoch s kvasinkami, palenim a svrbenim som konecne mesiac nebola u doktora, pretoze som zacala brat Wobenzym. Je sice drahy ale konecne som sa toho zbavila...K doktorovi som chodila aj 3krat do mesiaca a protimykoticka liecba mi nezaberala, brala som tablety do posvy Candibene, Gynazol, Macmiror, Polygynax atd. Mam oslabenu imunitu, doktorka ma liecila na to Imunorom ale ani to nezabralo proti kandidoze, az mi gynekolog poradil Wobenzym a mesiac nemam ziadne svrbenia ani vytok ani nic podobne a to som sa konecne okupala v bazene bez toho aby som si hned utekala prezliekat plavky a cakala kedy to opat zacne!!! Nosila som aj bavlnene pradlo, netesne veci atd...ale nezaberalo nic. Na Wobenzym nedam dopustit, je to uzasny pocit po dlhych rokoch byt v pohode. Ak mate podobne problemy, vrelo odporucam, pretoze ja som uz bola na pokraji zufalstva...

sandy46

Dobry den,

chcela som sa opytat uz asi dva mesiace mam vytok z posvy, taky zltkasto zeleny, bez zapachu. Zijem v Dubaji,kde je nenormalne horuco a 90percentna vlhkost.Lekarka mi povedala, ze je to z vlhka a horuceho pocasia, ze je to vaginitis vulvitis N77.1 tak a dala mi antibiotika uz druhy raz tie iste Azionce, Fasigyn, Durancan, a Betadine vaginalne cipky, Betazol krem...no nic,nezabera...tak poradte co robit prosim!

sandy46

Dobry den,

chcela som sa opytat uz asi dva mesiace mam vytok z posvy, taky zltkasto zeleny, bez zapachu. Zijem v Dubaji,kde je nenormalne horuco a 90percentna vlhkost.Lekarka mi povedala, ze je to z vlhka a horuceho pocasia, ze je to vaginitis vulvitis N77.1 tak a dala mi antibiotika uz druhy raz tie iste Azionce, Fasigyn, Durancan, a Betadine vaginalne cipky, Betazol krem...no nic,nezabera...tak poradte co robit prosim!

Angel086

Uz dlhsiu dobu uzivam specialne americke probiotika a naozaj pomahaju (nahradia-zastupia crevnu mikrofloru zakial si organizmus vybuduje vlastnu)... na tejto stranke je o tom dost popisane www.probia.eu Dolezia je vsak aj strava, vyhybanie sa stresu, zivotosprava. Treba zistit prvotnu pricinu preco sa kvasinky premnozili .. u vacsiny zien je to HAK (narusa hormonalnu rovnovahu), antibiotika ale aj dlhodoby stres, kortikoidy ... a v neposlednom rade tazke kovy v organizme.

Klára33

Ivinka, mne na pálenie, svrbenie a pod. pomohlo, ked som spolu s antimykotikami užívala aj wobenzym na posilnenie imunity. Opýtaj sa lekára. Mne veľmi pomohol.

Evelyn1961

dobry den, vdaka BOHU uz mnoho lekarov pozna ucinky a doporucuje alternativny lekarsky pristroj BIOPTRON, ktory lieci pravu pricinu choroby a velmi ucinne zmeni kvalitu zivota. Velmi dobre vysledky su aj pri zenskych chorobach. Ak mate zaujem o blizssie informacie , rada Vam pomozem. Piste na email -adresa odstránená-

IFANKA

Ahojte, mala som kvasinky, ktoré sa opakovali asi dva roky. Výtok, svrbenie, pálenie. Potom som vyskúšala Candivac (dva balenia-na polroka)a probiotika LactoCand. Zatiaľ som kvasinky nemala už asi rok a pol, ale aj tak keď mám ešte zníženú imunitu (alebo cítim, že nie je niečo v poriadku)kúpim si LactoCand a nedostanem ich :)))veľa šťastia :))