Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

sandy46

Dobry den,

chcela som sa opytat uz asi dva mesiace mam vytok z posvy, taky zltkasto zeleny, bez zapachu. Zijem v Dubaji,kde je nenormalne horuco a 90percentna vlhkost.Lekarka mi povedala, ze je to z vlhka a horuceho pocasia, ze je to vaginitis vulvitis N77.1 tak a dala mi antibiotika uz druhy raz tie iste Azionce, Fasigyn, Durancan, a Betadine vaginalne cipky, Betazol krem...no nic,nezabera...tak poradte co robit prosim!

sandy46

Dobry den,

chcela som sa opytat uz asi dva mesiace mam vytok z posvy, taky zltkasto zeleny, bez zapachu. Zijem v Dubaji,kde je nenormalne horuco a 90percentna vlhkost.Lekarka mi povedala, ze je to z vlhka a horuceho pocasia, ze je to vaginitis vulvitis N77.1 tak a dala mi antibiotika uz druhy raz tie iste Azionce, Fasigyn, Durancan, a Betadine vaginalne cipky, Betazol krem...no nic,nezabera...tak poradte co robit prosim!

Angel086

Uz dlhsiu dobu uzivam specialne americke probiotika a naozaj pomahaju (nahradia-zastupia crevnu mikrofloru zakial si organizmus vybuduje vlastnu)... na tejto stranke je o tom dost popisane www.probia.eu Dolezia je vsak aj strava, vyhybanie sa stresu, zivotosprava. Treba zistit prvotnu pricinu preco sa kvasinky premnozili .. u vacsiny zien je to HAK (narusa hormonalnu rovnovahu), antibiotika ale aj dlhodoby stres, kortikoidy ... a v neposlednom rade tazke kovy v organizme.

Klára33

Ivinka, mne na pálenie, svrbenie a pod. pomohlo, ked som spolu s antimykotikami užívala aj wobenzym na posilnenie imunity. Opýtaj sa lekára. Mne veľmi pomohol.

Evelyn1961

dobry den, vdaka BOHU uz mnoho lekarov pozna ucinky a doporucuje alternativny lekarsky pristroj BIOPTRON, ktory lieci pravu pricinu choroby a velmi ucinne zmeni kvalitu zivota. Velmi dobre vysledky su aj pri zenskych chorobach. Ak mate zaujem o blizssie informacie , rada Vam pomozem. Piste na email -adresa odstránená-

IFANKA

Ahojte, mala som kvasinky, ktoré sa opakovali asi dva roky. Výtok, svrbenie, pálenie. Potom som vyskúšala Candivac (dva balenia-na polroka)a probiotika LactoCand. Zatiaľ som kvasinky nemala už asi rok a pol, ale aj tak keď mám ešte zníženú imunitu (alebo cítim, že nie je niečo v poriadku)kúpim si LactoCand a nedostanem ich :)))veľa šťastia :))

Ve

prevarte si vodu, najlejte ocot a robte výplach, toto mne pomohlo, nech mi nikto nehovorí, že to stojí veľa peňazí

Afroditaaa

ahojte baby,to isté mám aj ja...ale už asi dva roky...najmä asi tak týždeň po krámoch a nie je to len bežná ovulácia...
o tom tampóne namočenom v jogurte som už počula,skúsim to,aj keď tampóny nemusím...
JA špekulujem nad Candistop-om ***CANDI STOP je doplnok stravy obsahujúci 7 probiotických kultúr, extrakt grapefruitu, cesnaku a probiotickú vlákninu - inulín. CANDI STOP je vhodný pri gynekologických infekciách a zápaloch. Probiotiká pomáhajú brániť vaginálnej infekcii, ich účinok spočíva v schopnosti kolonizovať, blokovať rast a redukovať počet patogénov, predovšetkým Candida albicans - kvasinky, ktorá fyziologicky osídľuje tráviace ústrojenstvo a zároveň sa nachádza aj na sliznici kože. Pri premnožení kandidy nastáva nerovnováha, pričom prevláda forma toho mikroorganizmu a dochádza k masívnej tvorbe toxických metabolitov, ktoré bezprostredne ohrozujú imunitný systém. Má sa za to, že napriek tomu že nie sú probiotiká schopné vyliečiť vaginálnu kandidózu, sú veľmi užitočné ako doplnok liečby k antimykóznym liekom a môžu pomáhať znižovať riziko opätovného výskytu tejto infekcie. Použitie probiotík môže taktiež pomôcť posilniť prirodzenú odolnosť črevnej mikroflóry proti Candida albicans, najmä pri užívaní antiobiotík. Ďalšími zložkami prípravku sú cesnak a extrakt grapefruitu, ktoré podporujú antimykotický účinok.***
NECHCEM robiť reklamu,neviem,či je to účinné...snáď hej,ale ja som skôr na prírodné veci,skúšajte dosť cesnaku jesť a oregánový čas... ja som si vyluhovala oregáno (zoženiete bežne v supermarketoch,hypermarketoch v sáčočku to je) a to som pila,oregáno má skvelé účinky,tak ako cesnak a mnoho iných prírodných vecí,v prvom rade prírodné veci a potom umeliny,keď už je velmi zle...
Cesnak je známy,ako všeliek,tak to by Vám mohlo stačiť :)
A oregáno,zabraňuje usádzaniu tých baktérii... :) Ak chce niekto ešte niečo vedieť annaanonymna@centrum.sk je tu pre Vás :) čauko a veľa zdravia!

Cheri39

Macmiror si neskúšala? mám s ním veľmi dobrú skúsenosť, poradila som aj kolegyni, veľmi bola spokojná...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvasinky, výtok z pošvy - Fórum - ZDRAVIE.sk