Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Cheri39

Macmiror si neskúšala? mám s ním veľmi dobrú skúsenosť, poradila som aj kolegyni, veľmi bola spokojná...

Katynka

titi...
a ten Jenamazol kolko stoji asi?Mozem ho teda normalne pouzit?Lebo ma uz dlhsie trapia kvasinky a bola som u doktora pred mesiacom a nechcem ist znova...Myslim ze to ma za nasledok ATK,ze sa mi to stale opakuje...

titi...

Ja si myslím,Candibene sa dá kúpiť.Podobný je aj Jenamazol,tiež sa zavádza do pošvy pomocou tej trubičky,čo je v krabičke.vypíše aj gynekologička,ale dá sa aj voľne kúpiť.Jedna liečba je na tri dni.Takisto obsahuje clotrimazolum.

Katynka

Ahoj,ja sa chcem opýtať,či sa dajú mastičky Candibene kúpiť aj bez lekárskeho predpisu?Myslím tie,ktoré su na 6 dní a zavádzajú sa do pošvy.
Ďakujem

xyxyz

skus protikvasinkovu dietu...vygoogli si..a kup si nejake dobre kvalitne probiotika..a ked ta priatel podozrieva, tak mu odporuc nieco si nastudovat o tejto problematike na nete..alebo nech napise na gynekologicku poradnu na nete a oni mu to vysvetlia- anonymne

Inner

ries to na imunologii. Pravdepodobne mas znizenu imunitu. Zaroven je vsak mozne, ze chory je tvoj partner a kvasinky opakovane na teba prenasa.

mata333

dobrý deň. Mám veľký problém s kvasinkami, v jednom kuse sa mi vracajú. Niekedy po mesiaci, niekedy po týždni. Vyskúšala som Gyntima čapíky, hneď ako začnem pociťovať svrbenie siaham po Canestene ale aj tak to nezaberá.Viackrát som si kúpila tabletku v lekárni. Priateľ ma začína podozrievať že mám pomer s iným. Čo mám urobiť aby som sa toho zbavila nadobro?

monnnny

Baby neviem cim tie kvasinky zmiznu uplne ale kazdy ma iny organizmus a na kazdeho posobia lieky, vyplachy inak.
Mám zopar typou rosalgin mi pomohol tych 9mes.som mala pokoj a ak som mala medzi tym neake svrbenie hned som si dala Multy-gyn gel tiez z lekarne a to mi dala doktorka letaciky. ten multi-gyn je ich viac gel,cipky,vyplach a kazdy je na daco ine opytajte sa v lekarny alebo u gynekologa. A z domacich mi na cas pomoze ked do 10litroveho vedra napustim vodu nie taplu dam tam zo 6sackou caju z mysieho chvosta kupite v lekarni nechate to 12hodin luhovat a vlejete do vane dopustite ete vodu a takych 10minut atam posedite tak 2-3krat do tyzdna a ten caj mozte aj pit len nie viac ako 1 mesiac potom si treba dat taky mesiac pauzu

monnnny

baby ja mam 21r. a tieto problemy mam od zaciadku roka 2008 ked som bola chora a doktorka mi predpisale antibiotika odvtedy to mam vzdy ked som chora a mam hociake antibiotika ak ked pred tym som s nich nikdy nic nemala do roka som navstivila gyndu 3-4krat bolo mi to blbe vyskušala som hocico.tento rok som to mala v januari a odporucila mi rosalgin pomohlo ale teraz to mam zas.Mám staleho partnera a povedala ze ci sa on nemohol odo mna nakazit a pri styku sa mi to vrati tak aj mne aj priatelovi predpisala tie iste lieky na preliecenie a mne este cipky a aby isiel k urologovi ale on nechce lebo mu to je blbe a ze je to ine ako ked mi chodime na gyndu a aj ho chapem a nechcem ho nutit tak sme sa dohodli na dlhsom poste nerobi nam to problem kedze mavam casto tieto problemy ze ak to nebudem mat ked spolu nebudeme spavat tak to bude znamenat ze mnou to neni a prerusime post a uvidíme co to urobi a k to bude nim ze to odomna davnejsie dostal tak ze pojde k tomu doktorovi tak uvidime ale uz som z tych veci tiez zufala a bojim sa aby to nemalo vpliv na tehotenstvo v buducnosti lebo deticky zboznujem a tuzim po nich uz som fakt vyskusala vsetko jem menej sladkeho,jem tmave pecivo,pokusam sa jest jogurty biele aj ked je to z odporom uz fakt neviem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kvasinky, výtok z pošvy - Fórum - ZDRAVIE.sk