Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Nikusa181818

Ahoj kocky.mam problem s kazdodennym vytokom(farba az dozelena a zapachom,kt.neustale citim)kvasinky ale mavam dost casto,ale uz dlhsiu dobu sa neukazali:)..uzivam aj HAK...vie mi s tym niekto poriadit?

aluska

bubiinka presne ako pise alzbee...antikoncepcia nezlyha..zlyha zena ktora ju bere..pretoe niekto to bere jak sa mu zachce, zabuda.. ale potom neni ochotny brat za to nasledky...
proste zbytocne si zaseres telo hormonmi ked pouzivas kondom...sama sebe si zbytocne skodis ale sak mysli si ze ti tu chce kazdy len zle...
a pise ti to tu aj alzbee tak som si to nevymyslela len tak z hlavy..
lebo si nedas poradit..mas kvasinky kvoli antikoncepcii a ty ich nemienis vysadit...prepac ze ti to tak sproste poviem..ale si riadne blba a tvrdohlava...tak sa tu potom nestazuj na kvasinky..mozes si za ne takymto pristupom len sama

alzbee

Bubiiinka: ked zena otehotnie pocas brania HAK, tak nezlyhali tabletky, ale zrejme ta zena-bud ich brala ako sa jej zachcelo, alebo si zabudla nejaku dat, nejaku vyzvracala..no moznosti je dost:) ale aluska ma v tom pravdu, ze nadarmo si telo zatazujes tabletkami, ked pouzivate aj kondom. V tom pripade sa ti viac oplati kmbinovat Pharmatex a kondom. Porozmyslaj o tom:) a s velkou pravdepodobnsotou sa ti aj vytok strati...

BUbiinka

ano,lebo sa nikdy nestalo ze ked baba pouzivala hak tak aj otehotnela.naco davas taketo "skvele"rady?ty si rob co chces,ak si nepochopila ty, tak pointa tohto fora a tejto diskusie je uplne ina a co kto pouziva je kazdeho osobna vec.

aluska

antikoncepcia sa berie preto, aby sa zena nemusela bat, ze je tehotna.a aby nemusela pouzivat inu ochranu, ktora neni najprijemnejsia pri sexe (napr kondom).tak si nastuduj princip hak a mozno to raz aj pochopis

aluska

ty si fakt divna..beres hak a pouzivas kondom?naco beries antikoncepciu ked jej neveris?zbytocne si dodzubes vlastne telo...a neviem inak co je pre teba dolezitejsie...ochrana (pritom pouzivas kondom tak neviem kolko ochran by si chcela...ty si tiez z tych ktore chcu zo vsetkeho otehotniet? )alebo je pre teba dolezitejsie zdravie, ktore si ty uplne na 100% dodzubavas antikoncepciou ?lebo u teba tie kvasinky su urcite z toho

BUbiinka

ach jaj...vyskusam este tu protikvasinkovu dietu nejest hlave to sladke,muku,mlieko...sice neviem ako to vydrzim ale musim to vyskusat...ved ked vysadim Hak tak co..ako sa bude chranit?kondom nie je stopercent,prerusovany sex taktiez...ja aj ked beriem tabletky,tak pouzivame aj kondom nechcem kazdy mesiac trpnut ci som tehotna...ja mam belaru,mate niekto tiez taketo skusenosti?ze ked ste ju vysadili vsetko sa zlepsilo?ale vymenit ju by nepomohlo?

aluska

bubiinka ked beries hak a mas kvasinky a nic ti na to nezabera, tak je to pravdepodobne z tej antikoncepcie..toho sa nezbavis pokym nevysadis..mozes skusat co chces

BUbiinka

caute baby,ako tak citam trapi sa s tym vela z nas,do prcic keby tak existoval zaruceny sposob ako sa toho zbavit...keby som nemusela kazdy den trpnut kedy sa to znova spusti,je to take neprijemne ze az!ja sa s vytokom trapim uz dost dlho a poriadne ani neviem co mi je..moja gynekoligcka sa vzdy len opyta co je nove a zase mi da vyskusat nejake \\\"zarucene\\\"masticky a cipky a tabletky ktore nefujguju.vytok mam slizovy zlto zeleny a k tomu mam take svrbenie konecnika ze niekedy sa to neda vydrzat...precitala som si vsetky rady,vela z nich som si spisala a idem skusat od zaciatku vase rady..ja som skusala zatial sedave kupele rozne caje a bylinky,samozrejme pokusy od mojej gynekoligicky,intimne gely,bavnene pradlo ale nic...pisali ste tu o vysadeni antikoncepcie ale ja mam 20 rokov staleho partnera tak si to neviem tak celkom predstavit..ale dakujem sa vsetky rady