Bolesti pod rebrami

tibi

Zdravím, myslím, že mám nejaké stlačené rebrá. Rok-dva som každý deň ležal na posteli na ľavom boku pri PC, a teraz cítim že lavé plúce nepracuje poriadne alebo čo...

mediik

bolesť pod pravym spodnym rebrom, viac k stredu ako ku kraju,co to moze byt, zlcnik mam vyoperovany a som abstinent

Lobo

Už druhý deň ma bolí pod ľavými rebrami akoby ma tam niečo tlačilo hlavne pri nadýchnutí alebo pri prudkých pohyboch. neviete čo to môže byť?

olka55

ahojte vie mi niekto pradit?uz par dni mam bolesti v pravom boku hned pod rebrami boli ma to hlavne pri stlaceni a v noci ked spim a otocim sa na bok.. pred 2 tyzdnami som mala chripku a velky neutisitelny kasel a tiez pichanie v strede rebier a bolest celeho hrudnika.. doktorka povedala vraj to je preto a mozno mam aj pricviknuty nerv alebo sval no mne sa to nevidi pretoze bolest pretrvava uz 2 tyzdne.. tiez ma to velmi boli pri zakaslani a kichnuti... ak vie niekto poradit prosim napiste... velmi dakujem olka

house

Ak mate zlcove kamene, najlepsie by bolo zbavit sa ich, ale k tej bolesti,
zvykne vyzarovat do celeho brucha nielen
pod rebrami uz ci vlavo alebo vpravo,podobne ako ked Vas boli jeden zub zvykne boliet potom aj cela sanka,alebo jej cast, nervova sustava
je spojena.

larysa

ahojte uz asi mesiac mam ostre pichlave bolesti nad lavym rebrom ...bojim sa ale ist k lekarovi..s coho to moze byt??je to väcsinou ostra bolest ktora skonci po par sekundach ..prosim odpovedzte na mail 19larysa@azet.sk dakujem

evulaaaa

ahojte ja zu asi dva dnimam bolesti pod pravym rebrami, ta bolest je ukrutna hlavne ked dycham a nehovorým ani ked sa nadýchnem z hlboka to uz vydím hviezdicky..neviem ci je to pod rebrami alebo su to rebra samotne,ale ziaden uraz som neutrpela ziaden naraz ani nic podobne nevie mi niekto poradit? co to moze byt? nemal niekto podobne problemi? normalne mam strach ist s tym k lekarovi...prosiiim odp ..

danka54

od vcera ma boli v pravom boku pod rebrami.boli ma to hlavne ked sa hybem alebo pri dotyku...ked sedim tak akoby ma tam daco tlacilo moze to byt len prechladnutie?dakujem...