Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruačný pohárik

sargana

Ahojte ... ja mam monocup a som docela spokojna sice som ho mala moznost vyskusat este len raz ( teda jeden cyklus( ale bolo to fajn .. proste som vobec nevedela ze ho mam zavedeny a vydrzal mi dost dlho .. mam normalnu menstruaciu ani nie silnu ani nie slabu .. len vyberanei mi robilo trocha problem neviem si predstavit vyberanie s gelovymi nechtami ale asi je to o zvyku ... ale odporucam nemienim menit ...

slniečko_xxl

Nevypadne ten poharok? To je dobre ak je pri mestruacii par kvapiek, ale nie pri poriadnej menstruacii. Neviem si to predstavit menit v praci.

elda

nechapem co robim zle, ale stale menstruacny poharik stale preteka.
Je jedno, ci si dam vacsiu alebo mensiu velkost, ci si ho dam hlbsie alebo plytsie, ci spim alebo kracam. proste stale preteka. Ked pri nom musim nosit velke vlozky (pretoze slipove nestacia), takl sa jeho kupa absolutne neoplati. Nehovoriac este o samotnej manpulacii, kotra nie je zrovna najhygienickejsia a najlahsia (ale zvykla som si). Ma niekto podobne skusenosti?

maya111

kiki

ahoj... na roznych strankach som citala prispevky pann... raz pisu tak, raz tak... v kazdom pripade, ked mas zaujem si ho kupit, tak sa porad so svojim gynekologom... urcite ti lepsie poradi... ja mam v plane si ho tiez kupit, len k tomu potrebujem este trosku dokopnut... a keby ti nebol dobry, nezufaj... raz ti padne.. :).. a do vtdedy si budes musiet vystacit s vlozkami

efe

dlho mi trvalo kým som sa odhodlala si kúpiť pohárik, rozhodnutie urýchlila dovolenka last-minute. Pohárik mi zachránil dovolenku, neľutujem vložené investície. Mám mooncup.

renatte

Ahoj baby... Chcem si objednat poharik, ale nie som si nim ista... mam 20, bez porodu... problem je v tom, ze mam dost uzky posvovy vchod aj ked nie som panna... neviem ci si mam vybrat LadyCup alebo Lunette... a ci si vobec mam niektory z nich vybrat... poradte... ktory je maksi? ktory sa lahsie vybera/vklada? kto ma skusenosti s oboma??? pls helpnite mi (renatte616@azet.sk)

kalisok

ahojky, tiež zvazujem kupu kališku len sa neviem rozhodnuť, že ktorý kalíšok Lady cup ale Lunette. V podstate na cene mi nezáleží je to predsa dlhodobá investícia ale ide mi hlavne o funkcnosť- aby nepretekal, nešpinil, bol pohodlný na nosenie a aby sa dal lahko a bezbolestne vloziť a vybrať nakoľko som tam dole dosť citlivá už, už som bola rozhodnutá pre Lady cup ale som si prečítala tento test menstrualcups.wordpress.com a dosť ma zmiatol a ak dobre chápem tak tam pre dizajn a funkcnosť "vítazí" Lunette /síce je na druhom mieste/ i ked viac bodov zíslak Lady cup /ale nieviem či nie len pre tie farebné prevedenia/ je na prvom mieste. Som teraz z toho dosť zmetená neviem, či som tomu článku-testu dobre pochopila nakoľko až tak dobre po anglicky nerozumiem viete mi niektorá prosím poradiť s tým prekladom alebo kto napr. má skusenosti s oboma kalíškami na českom fore písali, že Lunette sa pri vyberaní viac šmyka a tým pádom sa horšie vyberá ako Lady cup? velmi pekne dakujééém :)

katrinka

Vdaka panna, som z ba , tak urcite zajdem pozriet, uz o tom dlhsie uvazujem, len som sa nejak nevedela rozhybat... :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menštruačný pohárik - Fórum - ZDRAVIE.sk