Aknecolor - ano ci nie?

Príspevok v téme: Aknecolor - ano ci nie?
rolo

Zdravim. Na zaklade mojho problemu (flaky ktore mi zostali po starych akne) mi lekarka predpisala Aknecolor. Davam si ho vzdy rano a po natreti si na tvari nenajdem jediny fliacik... je to super, ale ked si ho poobede zo skoly dam dole, objavia sa mi znova, niektori mi hovorili ze po zotreti mam horsiu tvar ako pred natretim. Neublizi alebo neovplyvni mi akne na tvari?

Monika1212

nepoužívajte aknecolor - upcháva póry, vznikajú potom rôzne negatívne reakcie.
Na vyliečenie zápalovových vyrážiek dajte radšej pytiol - síce nevonia, stojí ale len pár drobných a cez noc vám vyrážky prelieči.
Ináč - používajte radšej vhodnú kozmetiku.... na mastnú a aknóznu pleť, na problémovú a citlivú pleť.

bratislavcan

Som chlap a tak mejkap z pochopiteľných dôvodov cielene neriešim :) Čas od času sa u mňa objaví na tvári a krku akné a vtedy siahnem po Aknecolore a ten na malé plochy pomáha.
Neviem odkiaľ niektorí prispievatelia zobrali informáciu, že nelieči. Je to oficiálne schválený liek, ktorý okrem liečenia dokáže aj prekryť akné. Stačí si prečítať príbalovú informáciu:
www.spirig.sk

Akika

Aknecolor...vam akne IBA zakryje..ja som sa pytala dermatologičky.. :) takže je to lepšie ako MAKEUP.. lebo to tak neškodí..ale nelieči tvár ..:)

moncici12345

:D čuvajtee....mi asi pred 5 dnami predpisala moja normalna lekarka toten aknecolor bo sa mi zacali robit take hnusne vyrazky na cele take jak krupica to vyzera.. :D bo mam fest mastnu tvar :D mi povedala ze si to mam davat na celo no ked si to dam iba tam ta celo mam tmave a ostatok svetle...nevem naco mi napisala na recept ze tmavy ked mam tmave iba vlasyy ale pokozku ne :D..tak som si to dala na celu tvar zeby to dajak vyzeralo...jak tak kukam do zdrkadla tak ich mam este vecej jak som mala predtym totych vyrazok :D na licach sa mi zacali robit och a jak to tu setko citam asi to presnanem pouzivat racej dajaky cajik si budem davat na xsicht :D poradte daco mam si to davat iba lokalne alebo nejaky lepsi pripravok?? :D napiste daco bo us mi sibe nevem co mam robit :D:D dakujem :D

hassy

baby aknecolor nie je make-up!!! ved to mate aj v letaku pribalovom napisane ze sa nema pouzivat na celu tvar, takze sa nestazujte ze je "hlupy" ked ho pouzivate zle....ja ho nastastie uz pouzivat nemusim (klop klop klop) ale ked sm bola mladsia, zvykli sa mi robit tie hnisave vyrazky, tak vtedy som ho pouzivala, natrela na vyrazku vecer a do rana bola prec :)

simka111

Je pravda ze ked sa natiera len na zapalene miesta tak pomoze a rychlejsie vylieci vyrazku a urcite nie na celu tvar.. :D

zajacica

Ja napr. aknecolorom natieram výražku, takú hnisavu, ktorá sa mi raz za čas urobí. A vždy pomože. Prečo by nebol dobrý na akne? Čo myslíte, že tie iné a drahšie su kvalitnejšie a neničia plet? Možno ešte viac. Nehovorím, že sa ním treba stále natierat, ale iba tie výražky, na to pomáha. A dá sa kúpit v lekárni bez receptu.

simka111

Ja si tiez myslim ze aknecolor je lacna somarina..najprv sa mi zdal ok lebo pekne prekril vyrazky a mala som plet taku peknu porcelanovu ale na druhej strane upchava pory,a po case sa zacne plet velmi mastit a potom vyzeram ako potreta olejom..a co sa tika toho vysusovania tak vysusuje celu plet co nasledne vyvola mastenie pleti ale to len preto lebo sa nema davat na celu plet len na postihnute miesta... Teraz pouzivam mejkap od Manhattan a som spokojna :D

lolaaaaaanda

akne kolor neni vobec dobrý ....moja mama ho použivala este za mlada ...a ked teraz vidím tie JAZVY čo z neho ma tak som si povedala že ani nechcem experimentovat ....razdsej si kupim Drahší make up ktorý mi až tak nevysušuje plet a nemam z neho este vacsie pory ako by som si mala kupit 3 eurový upchavač ....nepopieram že to prekryje akne ....ALE za aku CENU !

aninkaivi

aknecolor strasne upchava pory a plet pod nim nedycha. sice vysusuje, ale vysusuje celu plet. ta sa sklada z 3 vrstiev, a ak vysusite tu vrchnu a spodna a stredna ostanu neosetrene, mate kratkodoby ucinok -aj to nie vzdy pozitivny. ak sa chcete dozvediet nieco blizsie, piste mi na mail aninkaivi@gmail.com