Aknecolor - ano ci nie?

Príspevok v téme: Aknecolor - ano ci nie?
rolo

Zdravim. Na zaklade mojho problemu (flaky ktore mi zostali po starych akne) mi lekarka predpisala Aknecolor. Davam si ho vzdy rano a po natreti si na tvari nenajdem jediny fliacik... je to super, ale ked si ho poobede zo skoly dam dole, objavia sa mi znova, niektori mi hovorili ze po zotreti mam horsiu tvar ako pred natretim. Neublizi alebo neovplyvni mi akne na tvari?

janka6655

Aknecolor nie je make up, hoci dobre kryje, ma sa pouzivat len lokalne, nie na celu tvar! Aknecolor nema absolutne schopnost vpit sa do pokozky, ako klasicky make-up, to znamena, ze ked sa len trosku o nieco obtries, tak sa ti zmaze + ked sa trosku spotis, zacne sa ti z tvare zmyvat ako bahno...Som vizazistka, takze viem o com hovorim...Pokial mas menej ako 15 rokov, tak by som sa na akykolvek make-up vykaslala. Tvojej pleti to rozhodne neprospeje...A pokial mas rockov viac, tak radsej kup kvalitnejsi make-up a hlavne ho nepouzivaj bez kremu, ktory si nanesies pred jeho pouzitim...

zoozye

Hia všetci..Ja používám normál. make-up miss sporty ale chcela by som vyskúšať aknecolor lebo mám pocit že lepšie kryje.Niektoré spolužiačky ho používajú totiž.Uvidím či ho budem používať každý den..Poradte či mám zostať pri tom make-upe miss sporty alebo mám vyskúšať aknecolor...Ozvite sa na mail..Díík mooc.Bya!!:)

mnamka257

to preto, lebo aknecolor funguje aj ako make up-ked si zotries make up, toez uvidis nedostatky ktore si s nim chcela zakryt.ja som aknecolor pouzivala, ale akne mi nezlepsil, ale ani nezhorsil .takze myslim ze sa nemas coho bat.ja by som ale na tvojom mieste navstivila kozmeticky salon, kde ti spravia laser a tym aj odstrania stopy po akne-naozaj to zabera-musis ho ale absolvovat viac krat a vysledok sa dostavi-to ti garantujem

tralala0101

neviem co riesite, aknekolor je urceny na akne, nebudu sa z neho tvorit vyazky dalsie, okrem toho kryje podla mna dost dobre. no a ak riesite problemovu plet, tak jednoznacne LA ROCHE POsay efaclar. vzdy som mala zlu plet, a nikdy nic nezabralo...az na toto

anjelik9

ked mas mastnu plet tak používaj pripravky ktore redukuju množstvo mazu napr. ryor aknestop pena abo bioderma sebium h2o ine odskusane nemam alebo zmatunujuce masky ja mam napr. čistiacu od ab tu s gafrom pekne stahuje pory ale ževraj aj oplachnutie silnym odvarom zo žihlavy rano a večer zabera tak ete aj to chcem skusiť..ja ked som sa prestala tak veľa mastiť tak sa mi aj prestali robiť vyražky len sem tam sa mi dačo zapali ked si vytlačam čierne bodky =)

zuzu 21

pomoze mi niekto?v oblasti t zony mam mastnu plet a mam aj upchate pory kt. sa neviem zbavit a taktiez sa mi stale robia vyrazky a ked si ich aj vytlacim sa mi po nich spravia hnedy flaky

CNKB

aknekolor vysusuje! ak mas pupak alebo mojses ako chces:D tak najlepsie je ked ho mas vlkejsi a cersvy tak daj aknáč a do rana sa vysusi moja rada:)

akneCOLORRR

ahojte..ja MAM TAKY PROBLEM,ze mam TVAR DO RUZOVA,, ja ju chcem mat HNEDUU ,,a ten aknecolor asi vyskusam ten tmavsi odtien teraz cez leto..po navsteve koznej (robila mi chemicky peeling)NAJHORSIA KOZNA AKU SOM KEDY STRETLA(predpisala mi len reklamne blbosti bioderma a neviem co este ) to som za koznou ani nemusela ist. mala mi predpisat nieco prirodne a nie to najdrahsie z reklamnych kozmetik.a plet sa mi po TOM chem.peelingu len zhorsila..mala som hlbkove akne,, z ktoreho som sa sama ako tak dostala, a rozsirene pory a vyrazky som mala len na t zone lica uplne ciste co som vtedy SA NEHANBILA DAT SI PUSU NA LICE OD NIKOHO lebo som mala suche ciste lica,, teraz je to hroza , mastne no strasne,,co mam robit? ?? ?pomoze ten ACNE COLOR aspon na tie vyrazky?